Assassin's Creed Odyssey en iyi oyundur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
The Witcher 3, pillars of eternity der geçerim.

En iyi Assasin's Creed oyunu bile değil. Neye dayanarak en iyi olduğunu söylüyorsunuz? Ayrıca bilen vardır, bilmeyen vardır. Odyssey'in bazı kısımları bariz The Legend Of Zelda Breath Of The Wild'dan esinlenilmiş. O zaman en iyi oyun Zelda oluyor (ki 2017 yılının en iyi oyunu seçildi.).

RPG oyun? En iyisi? En güzeli?

Hikaye ve içerik bakımından en zengin rol yapılabilen oyun Witcher 3'tür ne kadar maalesef onunda mekanikleri kötü.

Skyrim gibi bir gerçekte var onu ne yapacağız?

Kişiye göre değişen şeylere en iyi en güzeli demek yanlış olur.

Hocam bence tam tersi Skyrim'in mekanikleri Witcher'dan kötü.
Bakın bu cümlede geçen bir kelime olayı değiştiriyor. "bence". Yani hala anlatamadıysam ben mi malım siz mi anlamıyorsunuz belirtin ne olur?

Hayatında ilk defa RYO kategorisindeki bir oyunu oynayan insan için dünyanın en iyi oyunu olabilir. Ama "bana göre" oyunu her yönünden adilce değerlendirirsek Witcher 3, Fallout, Dark Souls gibi oyunlar karşısında bir tık zayıf kalıyor. Ki zaten bir önceki oyunun aynısı niteliğinde oluyor AC oyunları. Ama lütfen yanlış anlamayın, sizin kararınıza saygı duyuyorum :).

Katılıyorum. Tam bir "Masterpiece".

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1617124652241.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı