Assassin's Creed Odyssey FPS değerleri normal mi?

Adnnatcn

Hectopat
Herkese selamlar. Yeni bir bilgisayar aldım ve denemek için sevdiğim oyunları yükledim Assassin's Creed Oddysey'de Ultra High ayarlarda 45-70 arası FPS değerleri alıyorum ortalama olarak 55 diyebilirim. Bu normal midir yoksa bir sıkıntı mı vardır?
Özellikler:
i7-10750H işlemci
RTX2060
16 GB RAM(8x2)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba evet aldığınız değerler bence gayet normal, bu videoda da buna yakın değerler alıyor videoyu çeken kişi buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba evet aldığınız değerler bence gayet normal, bu videoda da buna yakın değerler alıyor videoyu çeken kişi buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam çok teşekkürler değerler hemen hemen aynı. Aklıma takılan şuydu daha uyguna 1650-1650tilı notebooklar da vardı fakat ben yıl olarak daha uzun süre idare edeceğini düşündüğüm için bu sistemi aldım. O yüzden bu değerlerin daha yüksek olması gerektiğini düşünmüştüm ama bu değerler gayet normalmiş.

Hocam RTX 2060, 1650 ve 1650 Ti dan kat kat daha üstün kart, yanlış bir düşünce şekli değil gerçekten de daha uzun süre götüreceği su götürmez bir gerçek. Pişman olmanıza gerek yok, teknolojiye karşı çıkılamıyor maalesef.

Hocam RTX 2060, 1650 ve 1650 Ti dan kat kat daha üstün kart, yanlış bir düşünce şekli değil gerçekten de daha uzun süre götüreceği su götürmez bir gerçek. Pişman olmanıza gerek yok, teknolojiye karşı çıkılamıyor maalesef.
Çok teşekkür ederim hocam dediğim gibi 60 fps sabit oynarım dşye düşünüyordum ama her şey gayet normalmiş :D. Teşekkürler tekrardan

Geri
Yukarı