Assassin's Creed Odyssey Gereksiz Uzun Sürüyor

Assassin's Creed Odyssey çok uzun yapılmış. Artık 15. saatten sonra ciddi bir şekilde oyun beni yan görevlere itmeye başladı. Ana hikayeden gidebilmek için level istemek bana çok yorucu ve sıkıcı geliyor. 25 saat oynadım fakat oyun bitmiyor. Ana hikayeden ilerlesem neyse ama ana hikayeden ilerlemek için 3-4 tane yan görev yapmamızı istiyor ve böylece hikayeden soğuyorum. 22 levellik görev yaptıktan hemen sonra 32 levellik görevin gelmesi bardağı taşıran son damla oldu. 22 levelim ve ana hikayeden gidebilmem için en az 5-6 saat uğraşmam gerekiyor. Oyunu sevmiştim ama bu sistem oyunu tamamen bozuyor. Galiba oyunu izleyerek bitireceğim. Söylediklerim saçma olabilir haklısınız ama sizinle paylaşmak istedim. Peki siz bunu atlattınız mı ya da nasıl bir yol izlediniz?

Oyunda dünya keşfi ve yan görevlerin hikayeleri bence oldukça güzel hocam. Tek sıkıntı yan görevlerin alayı FedEx mantığında kargoculuk yaptığımız şeyler. Eğer sıktıysa salın, o saatte tutamadıysa hiç tutmaz.

Ben ise oyunu hem antik Yunan'dan dolayı hem de keyifli oynanışından ve lootundan dolayı 2 kere bitirdim. Ama yer yer bana da illallah ettirdi yalan yok.

Geri
Yukarı