Dell Inspiron 7567 Assassin's Creed Odyssey Performansı

Limonkafa

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Assassin's Creed Odyssey aldım ve oynamaya başladım ancak FPS değerim normal mi yoksa kötü mü anlayamadım. Medium ayarlarda 35 FPS normal midir? Bu bilgisayar da daha önce bu oyunu oynayan birisi kendi değerlerini belirtirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun optimizasyonu bir hayli kötü, zaten büyük ihtimal CPU darboğazı da yaşıyorsunuz, benim i7 8700'üm bile %85 kullanımdan aşağıya inmiyor. Oyunda büyük sıkıntılar var. Yine de daha kesin bir şey diyebilmek için MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi paylaşın.

Oyunun optimizasyonu bir hayli kötü, zaten büyük ihtimal CPU darboğazı da yaşıyorsunuz, benim i7 8700'üm bile %85 kullanımdan aşağıya inmiyor. Oyunda büyük sıkıntılar var. Yine de daha kesin bir şey diyebilmek için MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi paylaşın.
İmkansız ya nasıl %85 görüyorsun? Hangi çözünürlük?

1080p en yüksek ayarlar. Sürekli inip-çıkan bir grafik var.

asda.jpg

Oysaki kalabalık bir şehirde bile değilim. Yere bakmadığım sürece en düşük %60 civarı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı