Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama nasıl kaldırılır?

alperbiskin

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Editör
Bilindiği üzere Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama yeni güncellemeyle beraber patlamış durumda. Oyuna hiçbir şekilde giremiyoruz atıyor direkt. Yeni güncel yama çıkana kadar bu yamayı kaldırıp oyuna nasıl devam edebiliriz? Dosyayı sildiğimiz zaman komple oyun hiç açılmıyor bu kez. Yardımcı olabilecek var mı?

Ben yamalı iken oyuna girdiğimde İngilizce idi ama girişlerde problem olmuyor. Sorun sizlik bir durum bence. Yama kaldır adında bir dosyayı çalıştırırsanız kaldırır. Ayrıca güncel yama geleceğini sanmıyorum. Gelse bile paralı olabilir.

Bilindiği üzere Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama yeni güncellemeyle beraber patlamış durumda. Oyuna hiçbir şekilde giremiyoruz atıyor direkt. Yeni güncel yama çıkana kadar bu yamayı kaldırıp oyuna nasıl devam edebiliriz? Dosyayı sildiğimiz zaman komple oyun hiç açılmıyor bu kez. Yardımcı olabilecek var mı?
Dosya doğrulamayı denedin mi?

Dosya doğrulamayı denedin mi?
Arkadaşlar patch olarak olan dosyayı atmıştım klasöre. Oyun da epic üzerinden bağlanıyor ve epic'de bildiğim kadarıyla dosya doğrulama yok. Program gibi kurmadığım için de patch kaldır programı çalıştırıp kaldırma gibi de bi durumum yok. Ya komple oyunu silip tekrar kuracağım yada yeni yamayı bekleyeceğim sanırım :/

Arkadaşlar patch olarak olan dosyayı atmıştım klasöre. Oyun da epic üzerinden bağlanıyor ve epic'de bildiğim kadarıyla dosya doğrulama yok. Program gibi kurmadığım için de patch kaldır programı çalıştırıp kaldırma gibi de bi durumum yok. Ya komple oyunu silip tekrar kuracağım yada yeni yamayı bekleyeceğim sanırım :/
Ben var diye biliyorum.

Ubisoft Connect üzerinden bağlantı sağlıyormuş oyuna. Bu şekilde sorun yaşayanlar Ubisoft Connect üzerinden dosya doğrulama yaparlarsa oyun ingilizce olarak açılıyor ve oynayabiliyorsunuz. Çözülmüş oldu bu sorun böylece teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı