Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama önerisi

Stihrid

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gündür güvenilir Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama arıyorum ama bulamadım biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Klasördekileri ve exe dosyasını oyunun dosya konumuna at. İlk önce ACO_TR_v153.bat çalıştır, bittikten sonra ACO_TR156DLC1234.exe'yi kur. Doğru kurulum yaparsan oyun sorunsuz şekilde Türkçe olacaktır.

Klasördekileri ve exe dosyasını oyunun dosya konumuna at. İlk önce ACO_TR_v153.bat çalıştır, bittikten sonra ACO_TR156DLC1234.exe'yi kur. Doğru kurulum yaparsan oyun sorunsuz şekilde Türkçe olacaktır.

Hocam güvenilir değil mi, birkaç yerde daha bu dosyayı görmüştümde.

Ben de tam bu yamayı bulmaya uğraşıyorum. Sürüm 1.5.6 ve DLC kapsayan bir yama buldum YouTube'da. İndirdim, tarattım virüs çıktı program sildi. Başka yama gördüm onu denedim, çöktü. Şimdi bir de bunu denemek lazım.

Hocam güvenilir değil mi, birkaç yerde daha bu dosyayı görmüştümde.

Evet, güvenli. Ben bu yama ile oynayıp bitirdim.

Ben de tam bu yamayı bulmaya uğraşıyorum. Sürüm 1.5.6 ve DLC kapsayan bir yama buldum YouTube'da. İndirdim, tarattım virüs çıktı program sildi. Başka yama gördüm onu denedim, çöktü. Şimdi bir de bunu denemek lazım.

Yakın zamanda yama halen çalışıyor mu diye oyunu indirip test ettim, sorunsuz şekilde çalışıyor.

Son düzenleme:
İndirdim, dediğiniz gibi yaptım. Oyun çöktü. MSVCR100.dll hatası verdi bir de. Bilemedim. :/ Yamasız bir şekilde oyunum çalışıyor. Yamayı kurmak isterken bu hatayı veriyor.

Son düzenleme:
İndirdim, dediğiniz gibi yaptım. Oyun çöktü. MSVCR100.dll hatası verdi bir de. Bilemedim. :/ yamasız bir şekilde oyunum çalışıyor. Yamayı kurmak isterken bu hatayı veriyor.

Oldu benim.

Evet, güvenli. Kendim bu yama ile oynayıp bitirdim.

Yakın zamanda yama halen çalışıyor mu diye oyunu indirip test ettim, sorunsuz şekilde çalışıyor.

Hocam makine çeviri Animus Projesi'nden mi almış yamayı. Bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı