Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition alınır mı?

DLC'leri indirdim fakat bu sefer PlayStation Store ile ilgili bir sorun çıktı. Bu sebeple ben de yeni bir konu açtım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Konu: PlayStation Store arama yapılmıyor
PlayStation kullanıcısı değilim hocam kusura bakmayın.Yardımcı olmayı isterim tabi ama verdiğim bilgiler muhtemelen hatalı olur.

Alınır, oyunu Assassin's Creed oyunu değil de antik Yunan zamanlarında geçen bir fantezi oyunu olarak düşünürsen mükemmel gelecektir, atmosferi çok iyi, harita dizaynı da bayağı iyi, grafikler müthiş, önerdiğim bir oyundur.

Hikayesi ortalama, oyun ileride biraz güç fantezisine dönüşse de oldukça eğlencelidir.

Hepinize fikirleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim dostlar.

Alınır, oyunu Assassin's Creed oyunu değil de antik Yunan zamanlarında geçen bir fantezi oyunu olarak düşünürsen mükemmel gelecektir, atmosferi çok iyi, harita dizaynı da bayağı iyi, grafikler müthiş, önerdiğim bir oyundur.

Hikayesi ortalama, oyun ileride biraz güç fantezisine dönüşse de oldukça eğlencelidir.

Zaten oynayacağım ilk AC oyunu bu yüzden benim için bu oyunun AC değil de başka bir şey olması fazla mühim değil fakat görüşün için çok sağ ol.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı