Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition alınır mı?

abox

Centipat
Yer
İzmir
Arkadaşlar bu fiyata sizce Ultimate Edition mı almalıyım yoksa başka bir sürümü mü alayım?(not: 2 gün sürem var hızlı olun size zahmet :) )bu arada fiyatı koymamışım fiyat 148 TL.

Dosya Ekleri

• Arkadaşlea.JPG
    Arkadaşlea.JPG
    25,1 KB · Görüntüleme: 106
Eğer Türkçe yama indirip oynayacaksanız şu an internette sadece ana oyun için Türkçe yama var. Çünkü Türkçe yama satan site 1 senedir kapalı.

Odyssey özelinde Ultimate aldınız mı yanında 2 tane oyun daha yani AC 3 Remastered ve AC Liberation Remastered oyunları geliyor.Yalnızca bu ikisi bile kesin şekilde parasının karşılığını veriyor.Üstüne üstlük tüm DLC'lerde dahil.Yani adeta tüm DLC'leri bedavaya alıyorsunuz.Kesinlikle Ultimate Edition tavsiye ederim.Bende bunu başka bir arkadaş sorduğunda yardımcı olmak için baktığımda gördüm şu an indirim bekliyorum
İlk indirimde Steam üzerinden kapacağım.

Not: Süreniz yetiyorsa seçimler sonuçlanana kadar bekleyin derim.Eğer malum senaryo gerçekleşir ve Dolar biraz olsun düşecek gibi olursa seriye gelen zamlar geri çekilebilir.Bunu beklemeniz akıllıca da olabilir açıkçası.Ama şimdi de alırsanız üzülmezsiniz bu oyunun paketi inanılmaz avantajlı çünkü.Parasının karşılığını her türlü verecektir.

Odyssey özelinde Ultimate aldınız mı yanında 2 tane oyun daha yani AC 3 Remastered ve AC liberation Remastered oyunları geliyor. Yalnızca bu ikisi bile kesin şekilde parasının karşılığını veriyor. Üstüne üstlük tüm DLC'lerde dahil. Yani adeta tüm DLC'leri bedavaya alıyorsunuz. Kesinlikle Ultimate Edition tavsiye ederim. Bende bunu başka bir arkadaş sorduğunda yardımcı olmak için baktığımda gördüm şu an indirim bekliyorum.
İlk indirimde Steam üzerinden kapacağım.

Not: Süreniz yetiyorsa seçimler sonuçlanana kadar bekleyin derim. Eğer malum senaryo gerçekleşir ve dolar biraz olsun düşecek gibi olursa seriye gelen zamlar geri çekilebilir. Bunu beklemeniz akıllıca da olabilir açıkçası. Ama şimdi de alırsanız üzülmezsiniz bu oyunun paketi inanılmaz avantajlı çünkü. Parasının karşılığını her türlü verecektir.

Teşekkür ederim fakat sürem seçim sonrasına yetmiyor bu sebeple bugün alacağım. Herkese yardımları için teşekkürler.

Tabii o zaman şimdiden alabilirsiniz. Bu fiyatla bile içindekiler düşünüldüğünde parasını karşılayacaktır. 👍

Oyunu satın aldım fakat bir sorum var. Oyunun Ultimate sürüm kısmında AC: 3 Remastered ve
AC liberation Remastered vardı fakat bunları nasıl indireceğimi bilmiyorum.(not: DLC'leri de nasıl indireceğimi bilmiyorum)

Oyunu satın aldım fakat bir sorum var. Oyunun Ultimate sürüm kısmında AC: 3 Remastered ve
AC liberation Remastered vardı fakat bunları nasıl indireceğimi bilmiyorum.(not: DLC'leri de nasıl indireceğimi bilmiyorum)
Steam üzerinde aldığınızda ve oyunu indirdiğinizde DLC'lerde oyuna dahil şekilde indirmeye başlıyor.Nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama muhtemelen aynı şey geçerlidir.Diğer 2 oyun içinse Ultimate Edition'u satın aldıktan sonra kütüphane(veya oyunlarım) kısmına tıkladığınızda oyunları görmeniz gerek.Onları istediğiniz zaman ayrı olarak indirebilirsiniz.

Steam üzerinde aldığınızda ve oyunu indirdiğinizde DLC'lerde oyuna dahil şekilde indirmeye başlıyor. Nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama muhtemelen aynı şey geçerlidir. Diğer 2 oyun içinse Ultimate Edition'u satın aldıktan sonra kütüphane(veya oyunlarım) kısmına tıkladığınızda oyunları görmeniz gerek. Onları istediğiniz zaman ayrı olarak indirebilirsiniz.

DLC'leri indirdim fakat bu sefer PlayStation Store ile ilgili bir sorun çıktı. Bu sebeple ben de yeni bir konu açtım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Konu: PlayStation Store arama yapılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı