Assassin's Creed Odyssey Yetenekleri Kullanma Sorunu

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu güzel, güzel oynuyordum. 14, 15 seviyeye geldiğim de oyunda verilen yetenekleri savaşırken kullanamamaya başladım, yetenekleri sıfırladım, tekrar yaptım olmadı. Şu an da 18 seviyedeyim halen kullanamıyorum, bug mı girdi veya ileride kullandıracak mı? Bilgisi olan var mı?

Bende de aynı sorun vardı hatta sırf bunu gördüğüm için hesap açtım. Kullandığınız ekipmanlara dikkatlice bakın eğer yeteneklerinizin imgesi hep gri ise bazı ekipmanlar yetenek kullanmanızı önlüyor. Her şeyinize bakın, benim kılıcımda vardı, eğer engravment kısımlarında kırmızı ile"Cannot use abilities" yazıyorsa o zaman o ekipmanı kullandığınız sürece yetenek kullanamazsınız

Bende de aynı sorun vardı hatta sırf bunu gördüğüm için hesap açtım. Kullandığınız ekipmanlara dikkatlice bakın eğer yeteneklerinizin imgesi hep gri ise bazı ekipmanlar yetenek kullanmanızı önlüyor. Her şeyinize bakın, benim kılıcımda vardı, eğer engravment kısımlarında kırmızı ile"Cannot use abilities" yazıyorsa o zaman o ekipmanı kullandığınız sürece yetenek kullanamazsınız
Allah razı olsun dediğiniz gibi, silahım %250 fazla kasar özelliği varmış ama o özellik yüzünden yetenekleri kullanamıyordum çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı