Çözüldü Assassin's Creed Origins açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

athenaq41

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, oyunu Ubisoft+ aracılığı ile indirdim ve kurdum. Oyunu açıyorum ve oyunun simgesi görev çubuğunda gözüktüğü halde açılmıyor. Bastığım zaman siyah ekran geliyor 1-2 sn sonrasında Alt Tab atıyor.
Problemin benzerini veya aynısnı yaşayan, çözümünü bilen vs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oyunu Ubisoft+ aracılığı ile indirdim ve kurdum. Oyunu açıyorum ve oyunun simgesi görev çubuğunda gözüktüğü halde açılmıyor. Bastığım zaman siyah ekran geliyor 1-2 sn sonrasında Alt Tab atıyor.
Alt Tab ile tekrar açmayı dener misin? Ya da ALT+ Enter ile tam ekran yapmayı?

Türkçe yama yaptıktan sonra yama oyunu bozabiliyor. Bazen de üstüne tıklayıp açılan küçük pencereyi falan kaydırmak gerekiyor. Bende de açılmıyordu 2. yöntemle açıyorum şu anlık.

1700761054313.png

Video çekemiyorum ama problem bu şekilde. Oyun altta açık gözüküyor fakat basınca Alt Tab atıyor ve öyle kalıyor. 10-15 dakika civarı bekledim sonuç hala aynı.

1700761054313.png

Video çekemiyorum ama problem bu şekilde. Oyun altta açık gözüküyor fakat basınca Alt Tab atıyor ve öyle kalıyor. 10-15 dakika civarı bekledim sonuç hala aynı.
1700761140055.png

Bu şekilde mouse ile üzerine geldiğimde de böyle görünüyor.

Geri
Yukarı