Çözüldü Assassin's Creed Origins açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Öncelikle forumda bu sorunu araştırınca birçok başlık gördüm fakat hiçbirinde sorunun çözümüne ulaşamadığımdan yeni bir konu açma gereksinimi duydum. Oyunu Epic Games'ten edindim, Gold Edition'u. Oyunu ilk açmaya çalıştığımda 20GB'lık bir indirme daha yaptı. Daha sonra oyunu açtım fakat ekteki fotoğrafta olduğu gibi kaldı ekran. Uzun bir süre bekledim fakat oyun yine de açılmadı.

Denediğim yöntemler:
- Yönetici olarak çalıştırmak.
- Tam ekran iyileştirmeyi devre dışı bırakmak.
- Dosyaları doğrulamak.
- Oyunu silip tekrar yüklemek.

Aklıma yapacak başka bir şey gelmedi. Hiçbir yerden bir çözüm de bulamadım. Yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden teşekkür ediyorum. Sağlıklı ve huzurlu günler dileğiyle.

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    145,8 KB · Görüntüleme: 547
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birden fazla oyunda sorun yaşıyorsun. Sorun oyunlarda değil, sisteminde. Rapor göndre.
Hocam dediğini yaparken bir şey fark ettim direk indirdikten sonra masa üstünde oluşan kısayol yerine oyunun dosyalarında direk .exe dosyası ile açınca sorunsuz bir şekilde açılıyor. HOI4 ve GTAV'te de sorun yaşıyordum onlar da bir şekilde düzelmiş. Fakat oyunların sürekli arızalanıp kendiliğinden düzelmesi hiç hoşuma gitmiyor. Sistemde bir sıkıntı mı var, varsa da bunu nasıl bulup önleyebilirim? Sizi de uğraştırdım sürekli konular açıp düzeldi, düzelmedi, düzeldi diyerek. Teşekkür ederim.

Edit: Sorunu anladım. Gamepad almıştım Snoppy'nin o bilgisayara takılı olunca oluyor problem yukarıdaki oyunlarda. Bu tip sorunları yaşayan varsa buna dikkat etsin. Konu kitlenebilir.
Yine aynı sorun ile karşılaştım. Yapacak bir şey yok yemişim AC sini de Originsini de.

Birden fazla oyunda sorun yaşıyorsun. Sorun oyunlarda değil, sisteminde. Rapor göndre.

Hocam dediğini yaparken bir şey fark ettim direk indirdikten sonra masa üstünde oluşan kısayol yerine oyunun dosyalarında direk .exe dosyası ile açınca sorunsuz bir şekilde açılıyor. HOI4 ve GTAV'te de sorun yaşıyordum onlar da bir şekilde düzelmiş. Fakat oyunların sürekli arızalanıp kendiliğinden düzelmesi hiç hoşuma gitmiyor. Sistemde bir sıkıntı mı var, varsa da bunu nasıl bulup önleyebilirim? Sizi de uğraştırdım sürekli konular açıp düzeldi, düzelmedi, düzeldi diyerek. Teşekkür ederim.

Edit: Sorunu anladım. Gamepad almıştım Snoppy'nin o bilgisayara takılı olunca oluyor problem yukarıdaki oyunlarda. Bu tip sorunları yaşayan varsa buna dikkat etsin. Konu kitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı