Assassin's Creed Origins SSE4.2 yama kurulmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

mr.blax

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi bir yama var mı yoksa ben mi bulamıyorum? Anlamadım. Ubi connect üzerinden yani original olan oyunumu oynayamıyorum .Ya cracklemek de istemiyorum, yama eski versiyonlarda yani 1.51 versiyonda çalışıyormuş ama ya ben zaten crack atmak istemiyorum, original oynamak istiyorum. Tamam hadi crack attık diyelim Türkçe yamayı da yükledik diyelim bu sefer oyunun açılış ekranında yani "warning read before playing" ekranında atıyor ya çıldırmanın doruk noktasına geldim. Hadi orayı da geçtim hallettim açtım bu sefer safe House da oyundan atıyor. Benden bu kadar dedim ve sildim sonrasında ise ara sıra bakıyorum fix çıkmış mı diye yok sonra aklıma Control de ki gibi hex editor ile belki bir dosya vardır dedim o da yok.

Şimdi başlıkta belirttiğim gibi bir yama var mı, yoksa ben mi bulamıyorum? Veya hex editor ile editlenmiş veya yapabilirseniz lütfen siz yapın veya yapmazsanız lütfen bana talimat verin, hangi değerleri değiştireceğimi soyleyin lütfen(bu son 2 seçeneği belki aranızda hala oynayanlar vardır diye söylüyorum).

Ve sistemim.
Anakart: P35C-DS3r
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB 256 bit.
Spu: 700W.
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı