Rehber Assassin's Creed Origins Türkçe yama

Ya klasörde DLC 26 adlı klasör yoksa? Gold edition olanı aldım niye böyle oldu?
Düzenleme: Sorunu anladım oyunu Epic Games'ten indirip açınca Uplay'den de açmamı istedi doğal olarak ve güncelleme var dedi. 20 GB kadar güncelleyince dlc26 klasörü gözükür oldu.

Parayla satılan bir yamayı paylaşınca doğal olarak ilgi çekmiştir. Sizi yargılamıyorum haddime değil ben de kullandım sonuçta.

Teşekkürler yama için. AC yamalarını kendi Google Drive alanıma ayrıca upload ediyorum bu linkler yarın bir gün patlayınca animus denen grup kendi amacına ulaşacak mecburen parayla almak zorunda kalacağız.

Teşekkürler yama için. AC yamalarını kendi Google Drive alanıma ayrıca upload ediyorum bu linkler yarın bir gün patlayınca animus denen grup kendi amacına ulaşacak mecburen parayla almak zorunda kalacağız.
Ben de Türkçe Yama koleksiyonu yapıyorum kendimce. Uzun zaman önce indirdiğim yamaları silmemiştim üstüne yenisi eklendikçe rarlayıp saklıyorum sabit diskimde. Belki bir gün upload hızım yükselirse internete yüklerim çünkü AC Origins yaması 1 GB iken benim internetimle çok uzun sürer :D.

Geri
Yukarı