Rehber Assassin's Creed Origins Türkçe yama

Merhaba hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim fakat bu Hidden Ones DLC'si Türkçe yaması zaten diğer sitelerde de hep bu yama var diğeri artık kayboldu mu ne oldu bilmiyorum neyse artık mecbur İngilizce oynıyacaz tekrardan teşekkür ederim.
Hocam bilmiyorum Drive'a atmışım 2 tane birinde Hidden Ones yazıyor diğerinde Curse of the Pharaohs yazıyor onu yollamıştım size. Technopat'tan bir arkadaş atmıştı bana da.

1671567698551.png

Herkese selam arkadaşlar bu konuya 101 mesaj atılmış ve sonunda bulabildim yamayı sizlerle de paylaşmak isterim buraya link atamıyoruz galiba ama fullindir.cafe sitesindeki TR yama çalıştı.Gerçekten 2 gündür arıyordum sonunda bulabildiğim için ben de çok mutluyum.Ben alternatif 1'i indirdim sorunsuz çalıştı rar'ın şifresi 12345 kurulumun şifreside dosyanın içerisindeki notta yazıyor nası kurulum yapacağınız da anlatılmış.Umarım yardımcı olabilmişimdir.
1671651244269.png

Konuyu hortlatıyorum ama link güncellendiyse yamayı atabilecek biri var mı? Benden bir önceki kişinin söylediği yamayı indirdim ama hem Windows hem Kaspersky indirdiğimde kötü amaçlı program tespit edildi dedi bu yüzden kurmadım.

Konuyu hortlatıyorum ama link güncellendiyse yamayı atabilecek biri var mı? Benden bir önceki kişinin söylediği yamayı indirdim ama hem Windows hem Kaspersky indirdiğimde kötü amaçlı program tespit edildi dedi bu yüzden kurmadım.

Öyle demesinin sebebi resmî bir dosya değil yani 3.kişi tarafından hazırlanan bir yama olduğu için. Zaten bu çeviri Animus Projesi'nin yani güvenilir bir ekip yıllardır Türkçe yama yapıyorlar bu oyunun TR yamasını da onlardan başka yapan yok diye biliyorum.
Ben kurdum yamayı oynadım oyunu bir sıkıntısı yok zaten başka link var mı bilmiyorum bunu zor buldum 2 günde.

Öyle demesinin sebebi resmî bir dosya değil yani 3.kişi tarafından hazırlanan bir yama olduğu için. Zaten bu çeviri Animus Projesi'nin yani güvenilir bir ekip yıllardır Türkçe yama yapıyorlar bu oyunun TR yamasını da onlardan başka yapan yok diye biliyorum.
Ben kurdum yamayı oynadım oyunu bir sıkıntısı yok zaten başka link var mı bilmiyorum bunu zor buldum 2 günde.

2 günde zor bulmanız şaşırtıcı çünkü arama motoruna yazdığım gibi animus çıkıyor. Bu arada ben zaten animusu kurdum ve indirirken hiçbir sorun yaratmadı ama sizin söylediğiniz yerden indirirken Kaspersky uyarı verdi demek ki dosyayla oynanmış saygılar.

2 günde zor bulmanız şaşırtıcı çünkü arama motoruna yazdığım gibi animus çıkıyor. Bu arada ben zaten animusu kurdum ve indirirken hiçbir sorun yaratmadı ama sizin söylediğiniz yerden indirirken Kaspersky uyarı verdi demek ki dosyayla oynanmış saygılar.

Benim kastettiğim curse of the pharaohs DLC'si Türkçe yaması.

Oyunun normal Türkçe yamasını bulmakta problem yok zaten benim aradığım DLC içindi ve bunu bulabildim sadece kurdum bir sıkıntısı da yok.

Son düzenleme:
Hocam benim verdiğim siteden indirebilirsiniz güvenilir.
Senin reklamını yaptığın fullindir.cafe'deki 3 linkten 2'si kırılmış, Turbobit olandan zar zor indirdim ama içindeki şey Menzil-ACOR_TR_151_DLC1_2.rar isimli 6,73mb'lik ne olduğu belli olmayan şüpheli bir exe.

1677703074598.png

Dosyaların boyutları konuda konuşulmuş. Ana oyunun çevirisi 200 küsur MB, DLC'lerinki totalde 1GB gibi birşey olmalı. Belirttiğin site yorumlarında da kurdum çalıştı diyen olmamış. Garip gurup şeyler indirtme millete...

__Güncelleme__

Sitenin birinde bir Drive linki buldum, benim değil, kimin olduğunu da bilmiyorum. Exe yok, DataPC.forge dosyalarını ilgili klasörlere atıyoruz. Bitti. Ana oyunun çeviri dosya boyutu, kendi sitelerindeki ile birebir örtüştüğü için çalışıyor diyebiliriz ama DLC'leri bilmiyorum, denemek serbest. İçi şu şekilde:

1677704463763.png

Son düzenleme:
Senin reklamını yaptığın fullindir.cafe'deki 3 linkten 2'si kırılmış, Turbobit olandan zar zor indirdim ama içindeki şey Menzil-ACOR_TR_151_DLC1_2.rar isimli 6,73mb'lik ne olduğu belli olmayan şüpheli bir exe.

Eki Görüntüle 1686839

Dosyaların boyutları konuda konuşulmuş. Ana oyunun çevirisi 200 küsur MB, DLC'lerinki totalde 1GB gibi birşey olmalı. Belirttiğin site yorumlarında da kurdum çalıştı diyen olmamış. Garip gurup şeyler indirtme millete...

__Güncelleme__

Sitenin birinde bir Drive linki buldum, benim değil, kimin olduğunu da bilmiyorum. Exe yok, DataPC.forge dosyalarını ilgili klasörlere atıyoruz. Bitti. Ana oyunun çeviri dosya boyutu, kendi sitelerindeki ile birebir örtüştüğü için çalışıyor diyebiliriz ama DLC'leri bilmiyorum, denemek serbest. İçi şu şekilde:

Eki Görüntüle 1686873
Sitenin reklamını falan yaptığım yok "Curse of the Pharaohs" dlc sinin Türkçe yamasını sadece burada bulabildim indirdim kurdum ve sorunsuz bir şekilde çalıştı ne virüs vardı ne de başka bir şey kendi işime yaradığı için de başka insanların da yararlanması için paylaştım sen bulursan daha iyisini sen paylaş o zaman ki animusprojesi'nden indirecektim normalde dlc için yamaları o da abonelikleri kapatmış hiç bir türlü ulaşamadım yamaya. Yani dlc yi Türkçe oynamak için zaten başka alternatifim de yoktu.

Geri
Yukarı