Assassin's Creed Origins vs Odyssey vs Valhalla

O ZMN yani oynamam gereken oyunlar AC Brotherhodd 1-2 Revelation Origins-Odysses ve Valhalla sırasıyla değil mi?
Eğer Grafiklere ve oynanışina dayanabileceksen Sırasıyla Ac2-Ac Brotherhood-Ac Revelations oynayarak Ezio'nun hikâyesini öğrenebilirsin. Ama Ezio gibi mükemmel ötesi bir karakterin hikâyesini öğrenmek Ac Origins, Odyssey ve Valhallada işine yaramayacağını hatırlatırım. Tavsiyem Ac Origins alıp oyunu bitirmen ardından da Valhalla çıktığında (Kasımda çıkacak diye biliyorum) onu satın alıp oynaman olacaktır

Odyssey oynadıktan sonra Origins oynamayı istemeyeceksiniz. O yüzden ikisi arasından önce Origins'i oynayın sonra Odyssey'e geçin. Normal/Ultimate sürümlerin avantajları hakkında bilgim yok. Kendiniz okuduktan sonra karar verin.
Kesinlikle haklısın. Origins oynayıp keyifle bitirdikten sonra, Odyssey gerçekten çok kötü bir his verdik. Oyun çok fazla uzatılmak istemiş, 1 ana görev yapıyorsun, diğer ana görev yapmak için 5-6 yan görev yapıyorsun Originsde en azındna mesafeler biraz daha kısaydı seri seri yapılıyordu, fakat Odysseyde denizlerde gitmek işkençe gibi geliyor.
Not: Odyssey Epic indirimimlerinde almanı tavsiye ederim. 30 TL gibi bir fiyata almıştım.
Gold Edition, Deluxe Edition ne veriyor derseniz bakınız:

@Sir Nuvero hocam ne yaptınız? Hangi oyunu aldınız? Bence arkadaşlarımız eleştirirken -haklı oldukları noktalar olsa da- bu oyunların hakkını vermemişler. Özellikle AC: Odyssey o kadar güzeldi ki uzun süredir bir oyunu bu kadar beğenmemiştim. Bence Origins ile başlayan devrim çok güzel oldu.

Umarım ilk oyunlardan başlamışsınızdır zira yeni oyunu oynayıp eskiye dönmek sizi grafiksel olarak tatmin etmeyebilir.

Umarım ilk oyunlardan başlamışsınızdır zira yeni oyunu oynayıp eskiye dönmek sizi grafiksel olarak tatmin etmeyebilir.
[/QUOTE]
Kesinlikle doğru eğer Origins veya Odyssey oynadıktan sonra ac 2 ya da diğer oyunları oynamaya kalkışırsanız grafiksel olarak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ayrıca Odyssey gerçekten beğendiğim bir oyun. Ama yine de Origins bneim gözümde Ac2den sonraki en iyi oyundur

Yeni konular

Geri
Yukarı