Assassin's Creed oyun önerisi

arthurmorgannn

Hectopat
Yer
Antalya7Manavgat
Daha fazla  
Selam. Seriyi pek bilmiyorum. 4 Tane Assassin's Creed oyunum var. Sizce hangisini oynamalıyım? (Origin, Valhalla, Odyssey, Syndicate). Hikayesi çok uzun ve boğucu olmasın ortalama ve güzel olsun. Bir de grafikleri ve oynanışı sağlam olmalı.

Selam. Seriyi pek bilmiyorum. 4 Tane Assassin's Creed oyunum var. Sizce hangisini oynamalıyım? (Origin, Valhalla, Odyssey, Syndicate). Hikayesi çok uzun ve boğucu olmasın ortalama ve güzel olsun. Bir de grafikleri ve oynanışı sağlam olmalı.
Sanırım valhalla en son çıkandı. Valhallayı öneririm. Son çıkan her zaman en son teknoloji ile yapılır. Bu 4 seriden benim bildiğim kadarıyla öneri sıralamam. Valhalla, Origin, Odyssey ve Syndicate olur.

Seriyi bilmiyorsan bence seriyi daha doğrusu ana hikayeyi öğrenmen adına ACII, ACB ve ACR oynamanı tavsiye ederim. He yok sadece elimdekileri oynayacagım dersende Origin, Odyssey, Valhalla şeklinde oyna.

Hocam eğer eski oyunları oynamadıysan önce onları oynamanı tavsiye ederim eğer ilk bunları oynarsan sonra onları oynamak sıkıntı olabilir ve ilk oyunlar çok daha güzeller AC2 Brotherhood,Revelations oynamanı öneririm.

Seriyi bilmiyorsan bence seriyi daha doğrusu ana hikayeyi öğrenmen adına ACII, ACB ve ACR oynamanı tavsiye ederim. He yok sadece elimdekileri oynayacagım dersende Origin, Odyssey, Valhalla şeklinde oyna.

Kanka bende Origins ve Valhalla var. Seriyi baştan hiç oynamadım ana hikaye ile bağlantılılar mı yoksa ayrı oyunlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı