Assassin's Creed oyun tavsiyesi

Exapterygon

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RX580 8GB
İşlemci
Intel Core i5-7400 3.00 GHz
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Assassin's Creed : IV Black Flag'in indirime girmesini bekliyordum ancak Steam'de Assassin's Creed Odyssey, Assassin's Creed Origins ve Assassin's Creed Unity indirimde. Bu 4 oyununda uzun süredir takipçisiyim ve istek listemde 4'ü de. Kesinlikle serinin bu 4 oyunundan birini alacağım. Görüşleriniz benim için çok önemli izce hangisini almalıyım?

Odyssey ve Origins daha uzun oynanış süresi sunuyor , tam olarak Assasins Creed köklerine sadık bir oyun diyemeyiz fakat zevkli oynanışı var. Diğer iki oyunun fiyatlarına bakarsak bana kalırsa haketmez.

AC serisinde en sevdiğim oyun Odyssey oldu yaklaşık 110 saat oynadım çok keyifli ve hikayesi inanılmaz sardı beni. Gamepasste var istersen ordan oynayabilirsin.

Voidu da bir iki hafta önce ucuz fiyatlara satıyorlardı.
Game pass kullanıyorsanız Odyssey i oradan da oynayabilirsin.
Unity o fiyata değmez butları çok diyorlardı en son ne oldu bilmiyorum. Voidu dan 30 a almıştım.
Alacaksanız origins veya black flag alın. Origins in grafikleri ve hikayesi iyi. Black flag korsan temasını güzel yansıtmış.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Bu oyunların 4 ünü de neredeyse birbirleriyle eşit, öbürlerinden fazla seviyorum. Bu sebeple Origins ve Odyssey almaya karar verdim. Umarım beklediğim kadar güzellerdir. Tekrardan teşekkür ederim ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı