Assassin's Creed serisinden oyun tavsiyesi

Emolex

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Assassin's Creed serisinden bir oyun tavsiyesine ihtiyacım var. Seriyi hiç oynamadım. Ek olarak Origins ve Odyssey arasından hangi oyunu tercih edersiniz? Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

Başlıkta da belirttiğim gibi Assassin's Creed serisinden bir oyun tavsiyesine ihtiyacım var. Seriyi hiç oynamadım. Ek olarak Origins ve Odyssey arasından hangi oyunu tercih edersiniz? Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.
Bence direk odyssey'i oyna. Origins odyssey'in demosu gibi oynamaya hiç gerek yok bence.

Bence direk odyssey'i oyna. Origins odyssey'in demosu gibi oynamaya hiç gerek yok bence.
Lütfen öyle demeyin origins'te 65 saate yakın sürem var şahsen bana odyssey'den çok daha zevkli geliyor muhtemelen Mısır mitolijisine olan ilgim antik Yunan kısmından çok daha fazla. Origins müzikleri şahane diyebilirim kendimce Sarah Schahner gibi , Elitsa Alexandrova gibi müzikal anlamda mükemmel sanatçılarla oluşturulmuş mistik olarak aşırı güzel fakat optimizasyon olarak ise kesinlikle sorunlara sahip bir oyun. Yine de kesinlikle Assassin's Creed serilerinin değişimindeki ilk oyun olması dolayısıyla şans verilip oynanması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Curse of Pharaos Dlc'si bile kendince gayet iyi ve güzel ki Bayek of Siwa ile Assassinlerin kim oldukları nasıl oluştuklarına dair bir sürü güzel kısımları var.

Lütfen öyle demeyin Origins'te 65 saate yakın sürem var şahsen bana Odyssey'den çok daha zevkli geliyor muhtemelen mısır mitolijisine olan ilgim antik Yunan kısmından çok daha fazla. Origins müzikleri şahane diyebilirim kendimce sarah schahner gibi, elitsa alexandrova gibi müzikal anlamda mükemmel sanatçılarla oluşturulmuş mistik olarak aşırı güzel fakat optimizasyon olarak ise kesinlikle sorunlara sahip bir oyun. Yine de kesinlikle Assassin's Creed serilerinin değişimindeki ilk oyun olması dolayısıyla şans verilip oynanması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Curse of pharaos DLC'si bile kendince gayet iyi ve güzel ki bayek of siwa ile Assassinlerin kim oldukları nasıl oluştuklarına dair bir sürü güzel kısımları var.

Katılıyorum bence Assassin's Creed bu kadar kötü yorumu hak etmiyor. A.c Odyssey oynamadan önce oyun hakkında bir şey bilmeyen insanların "alma çöp" gibi yorumları yüzünden almamıştım ve aklımda çöp olarak kalmıştı. Epic Games'te 29 TL olmuştu o dönemler bir şans vereyim dedim ve 3 kez bitirdim 4. kez daha oynamaya başlasam gene bıkmam oynadığım en iyi oyunlar listesinde ilk 5'e girebilir.

Origin ( Seriye yumuşak ve kısa bir giriş yapıyor. %100 bitirmen 80 saatini alabilir.)
Odyssey ( Serinin efsane ötesi oyunu. Tam bir efsane. %100 bitirmen 300 saatini alabilir. Bitirdikten sonra tekrar tekrar oynamak istersin)
Valhalla ( Ayrı bir kalite ve serinin havasını değiştiren farklı tarzda bir AC oyunu. Muhteşem ötesi)

Anlatırken o kadar çok hyplandım ki tekrar oynayasım geldi. Hayatımda oynadığım en iyi oyun serisidir. Duygulandım.

Bu üçlemeyi oyna ve hikayeler arasında bağlantı var.

Geri
Yukarı