Epic Games Assassin's Creed oyunlarında %80'e varan indirim

Kütüphane arşivi için ilk oyun alınabilir, Unity ve 3 üncü oyunda güzel bir oynanış ve hikayeye sahipti tekrar oynanır her türlü. Mirageyi kütüphanemde olsun isteğiniz yoksa Ubisoft+ üyeliğiyle 180 liraya oynayıp bitirirsiniz zaten oyna bitirlik bir oyun hikayeside uzun değil.

Bu AC oyunlarina Türkçe yama yapamıyorum Odyssey'e yapmaya çalıştım oyun dosyaları bozuldu tekrar indirmek zorunda kaldım oynayamadım.

Paralı yamasını alın 140 TL olması lazım şu an Valhalla ve Odyssey yaması Full şekilde mevcut olması lazım bende Valhalla %100 yaptım sıra Odyssey sıfırdan bir daha bitirmek ama bu sefer %100 ne varsa açacağım haritada.

Hocam bir oyun daha alırım o paraya.

Sistem öyle yürümüyor artık maalesef bende bedava olsun isterimde güvenilir orası var sadece makine çeviri falan diyorlarda ben hiç güvenmiyorum birde bu arkadaşların sistemi pahalı olması dışında güzel yamayı sil kur yapmıyorsun kendisini güncelliyor yama eğer güncelleme geldiyse bence bu güzel bir şey.

Hocam bir oyun daha alırım o paraya.
Valhallayı makine çevirinin yamasıyla bitirdim gayet güzel ve yeterli. Hatta 2 gün önce oyunu tekrar kurdum DLC sini oynamak için gayet güzel yaması.

Odysseyin de ücretsiz yaması mevcut ama onun 1 den fazla dönen sürümü vardı internette biraz karışık kurulumu falan vardı diye hatırlıyorum bende onlardan biriyle bitirmiştim ama şuan son durumu bilmiyorum biraz kurcalayın halledersiniz.

Sistem öyle yürümüyor artık maalesef bende bedava olsun isterimde güvenilir orası var sadece makine çeviri falan diyorlarda ben hiç güvenmiyorum birde bu arkadaşların sistemi pahalı olması dışında güzel yamayı sil kur yapmıyorsun kendisini güncelliyor yama eğer güncelleme geldiyse bence bu güzel bir şey.
Hocam bu konuda katılıyorum ama aylık abonelik sistemi işi bozuyor, Anonymousun konu açtığında ricada bulunmuştum hatta sistemde bir değişiklik yapılabilir mi diye. Fiyat evet bana göre gayet uygun o kadar fazla oyun için ama sıkıntı şu ki ben bir oyuna başladığımda yeri geliyor 1 ay sürede aralıklarla anca bitiriyorum malum iş güç. Ben daha 1 tane oyunu bitirmeden 1 aylık aboneliğim bitiyor, haliyle başka oyuna başladığımda yine abonelik almam gerekiyor 2 tane oyun için 280 lira ödemiş oluyorum. Yoksa yamaların sürekli güncel kalması ve güzel tabi.

Valhalla'yı makine çevirinin yamasıyla bitirdim gayet güzel ve yeterli. Hatta 2 gün önce oyunu tekrar kurdum DLC'sini oynamak için gayet güzel yaması.

Odyssey'in de ücretsiz yaması mevcut ama onun 1'den fazla dönen sürümü vardı internette biraz karışık kurulumu falan vardı diye hatırlıyorum bende onlardan biriyle bitirmiştim ama şu an son durumu bilmiyorum biraz kurcalayın halledersiniz.

Hocam bu konuda katılıyorum ama aylık abonelik sistemi işi bozuyor, anonymousun konu açtığında ricada bulunmuştum hatta sistemde bir değişiklik yapılabilir mi diye. Fiyat evet bana göre gayet uygun o kadar fazla oyun için ama sıkıntı şu ki ben bir oyuna başladığımda yeri geliyor 1 ay sürede aralıklarla anca bitiriyorum malum iş güç. Ben daha 1 tane oyunu bitirmeden 1 aylık aboneliğim bitiyor, haliyle başka oyuna başladığımda yine abonelik almam gerekiyor 2 tane oyun için 280 lira ödemiş oluyorum. Yoksa yamaların sürekli güncel kalması ve güzel tabii.

Ben öyle yapmıyorum hocam oyunların hepsini kuruyorum bir anda 5-6 tane oyuna yama yapıyorum ve 140 TL'ye uyguna geliyor zaten 140 TL 1 oyun için pahalı ama en az 3-4 oyun için bence makul abartmamak lazım bazı şeyleri.

Ben öyle yapmıyorum hocam oyunların hepsini kuruyorum bir anda 5-6 tane oyuna yama yapıyorum ve 140 TL'ye uyguna geliyor zaten 140 TL 1 oyun için pahalı ama en az 3-4 oyun için bence makul abartmamak lazım bazı şeyleri.
Mantığınız güzel hocam ssd de yer açabilirsem dediğiniz gibi yapmak mantıklı fiyatla alakalı bir problemim yok, Dragons dogma 2 çevirisini bitirsinler bende alacağım tekrardan.

Geri
Yukarı