Assassin's Creed oyunlarından hangisi alınmalı?

Hangi serileri almalıyım?

• Origins ve Odyssey al geç

Oy: 12 42,9%
  • Hepsini de al, hepsinin tadı ayrı güzel.

Oy: 16 57,1%

• Oy verenlerin toplamı
    28
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed 4: Black Flag
Bundan sonraki çıkan seri tamamen uzatmak için yapılmış. Aslında Black Flag'de öyle ama oyun cidden güzel. Odyysey'de aynı şekilde güzel diyorlar. Henüz Odyysey'i denemedim ben.

Teşekkür ederim arkadaşlar, seriyi tamamlamak en iyi çözüm olacak kararsız kaldım çünkü.

Hayatım bu seriyle geçti hepsinin tadı ayrı güzel. Hepsini de tavsiye ediyorum. Serinin ilk oyunlarını ilk önce oynamanızı tavsiye ederim. Yeni oyunları oynarsanız hem ciddi anlamda AC oynamamış olacaksınız hem de mekanikler size basit gelecek. Syndicate serinin arasında tabiri caizse en sönük kalmış oyundur. Bunun sebebi insanların "sanayi devrimi ne alaka?" ve "uçan kaçan assassin mi olur?" diye düşünmesidir. Unity oynarsanız Syndicate'in kopyala yapıştır oyunu olduğunu fark edeceksiniz. Siz daha fazlasını sorabilirsiniz.

Odyssey'e Origins çakması ve AC değil bu başka bir şey diyordu herkes şimdi en çok önerilen oyunlarından olmuş. Algıları açınca bir şeyler değişiyor demek ki. Benim de en başarılı bulduğum oyunlarından Odyssey.

Arkadaşlar, birçok yorum okudum seriler hakkında kararsızım. Sizin değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
Sizce bunlardan hepsi gerekli mi yoksa Origins ve Odyssey al geç mi diyorsunuz arkadaşlar?

Black Flag, Unity, Syndicate, Odyssey öneririm. Syndicate nedense çok konuşulmadı ama sevdiğim bir Assassin's Creed oyunu oldu.

Hayatım bu seriyle geçti hepsinin tadı ayrı güzel. Hepsini de tavsiye ediyorum. Serinin ilk oyunlarını ilk önce oynamanızı tavsiye ederim. Yeni oyunları oynarsanız hem ciddi anlamda AC oynamamış olacaksınız hem de mekanikler size basit gelecek. Syndicate serinin arasında tabiri caizse en sönük kalmış oyundur. Bunun sebebi insanların "sanayi devrimi ne alaka?" ve "uçan kaçan assassin mi olur?" diye düşünmesidir. Unity oynarsanız Syndicate'in kopyala yapıştır oyunu olduğunu fark edeceksiniz. Siz daha fazlasını sorabilirsiniz.
Odyssey'e Origins çakması ve AC değil bu başka bir şey diyordu herkes şimdi en çok önerilen oyunlarından olmuş. Algıları açınca bir şeyler değişiyor demek ki. Benim de en başarılı bulduğum oyunlarından Odyssey.
Hocam dediğim gibi AC II, Brotherhood ve Revelations'a sahibim fakat III remastared sürümü çok pahalı indirimli hali bile. O yüzden iyi düşünüp tartmam lazım.

Odyssey ve Origins tamamen kendi alanında iyi oyunlar. AC serisiyle tek bağlantıları mekanikleri. Bir de serinin severleri için birkaç diyalog.

Yeni konular

Geri
Yukarı