Assassin's Creed oyunlarından hangisi alınır?

Nwork

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelik ile hepinizin yeni yılı mutlu ve güzel gelsin. 2-3 hafta sonra 21 yaşına gireceğim ve kendime hediye almak istiyorum bu yüzden özellikle de ülkemizde geniş bir kitlesi olan Assassin's Creed oyun serisinden birkaç oyun almak istiyorum. Sadece "ücretli bir şekilde alınmaya değer" oyunları önermenizi rica edeceğim. Epic Games'te sepetime;

- Assassin's Creed Odyssey.
- Assassin's Creed Valhalla.
- Assassin's Creed II.

Oyunlarını ekledim. Serinin diğer oyunlarını oynamadım fakat oynamam gerekir ise internetten indiririm, sorun olmaz. Benim kafamı karıştıran Odyssey ve Valhalla arasındaki rekabet. Forumları çok araştırdım, kimi Odyssey diyor kimi Valhalla ve hepsinin kendince geçerli incelemeleri var. Paramı gereksiz çar çur etmek istemiyorum, ikisinden birisini önerecek olsanız hangisini almalıyım? Odyssey mi? Valhalla mı?

Desktop Screenshot 2023.12.20 - 00.22.25.68.png

Arkadaşlar merhaba. Öncelik ile hepinizin yeni yılı mutlu ve güzel gelsin. 2-3 hafta sonra 21 yaşına gireceğim ve kendime hediye almak istiyorum bu yüzden özellikle de ülkemizde geniş bir kitlesi olan Assassin's Creed oyun serisinden birkaç oyun almak istiyorum. Sadece "ücretli bir şekilde alınmaya değer" oyunları önermenizi rica edeceğim. Epic Games'te sepetime;

- Assassin's Creed Odyssey.
- Assassin's Creed Valhalla.
- Assassin's Creed II.

Oyunlarını ekledim. Serinin diğer oyunlarını oynamadım fakat oynamam gerekir ise internetten indiririm, sorun olmaz. Benim kafamı karıştıran Odyssey ve Valhalla arasındaki rekabet. Forumları çok araştırdım, kimi Odyssey diyor kimi Valhalla ve hepsinin kendince geçerli incelemeleri var. Paramı gereksiz çar çur etmek istemiyorum, ikisinden birisini önerecek olsanız hangisini almalıyım? Odyssey mi? Valhalla mı?

Eki Görüntüle 2058676

Şahsen ben beğenmiyorum hiçbirini, ancak en çok beğenilen ve en çok oynama süresi veren Valhalla olur, muhteşem açık dünyası ile daha da sarar.

Acele etme voidu ve indiegala stokları bekle biraz daha.
Bu fiyata dlc'li paketleri alırsın.
Baktın stok girmiyorlar, yine buradan alırsın.

AC 2 çıktığı yıla göre efsane oyundu ama günümüz şartlarında serinin fanı değilsen çok göze batabilir. Odyssey'in serinin diğer oyunlarıyla oyun zevkini baltalayacak bir bağlantısı yok. Ayrıca karakterleri, oynanışı ve geçtiği dönem olarak oldukça keyifli ve tekrar oynanabilirliği yüksek. Verdiğin paraya değer. Ek olarak Valhalla veya Odyssey hangisini tercih edersen et DLC paketleriyle birlikte almanı şiddetle tavsiye ederim.

Acele etme voidu ve indiegala stokları bekle biraz daha.
Bu fiyata dlc'li paketleri alırsın.
Baktın stok girmiyorlar, yine buradan alırsın.
Teşekkür ederim böyle işe yarar siteler önerdiğin için dostum. Nasıl DLC paketleri ile birlikte alabileceğimi anlatır mısın zahmet olmaz ise?

Odyssey de Valhalla da parasının hakkını verebilecek oyunlardır bence. Onun dışında grafiklere çok takılmam derseniz meşhur Ezio üçlemesini de (AC II, AC Brotherhood ve AC revolutions) oynamanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı