Assassin's Creed oyunu önerisi

SeZER gENÇ

Picopat
Daha fazla  
Selam, Assassin's Creed'e başlamak istiyorum ama krolonojik sıraya göre değil sadece tek bir oyununu oynayıp oyunu deneyimlemek istiyorum. Hikaye hakkımda bilgim yok. Ona göre bir oyununu önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende senin gibiydim. Sadece 1 2 tane oyununu yarım yamalak oynamıştım. Geçen Odyssey oynamaya başladım ve gayet keyifli geldi. Deneyebilirsin.

Assassin's Creed Odyssey cidden hikayesi bana aşırı saçma geldi ve bırakyım oyunu. Bence Assassin's Creed Origins çok daha fazla güzel.

Ağır bir grafik arayışınız yoksa Assassin's Creed II bana göre ilk oynanacak oyun olmalı. İlk oyun bazı oynanış sıkıntıları açısından zordur ama öncesinde videolarını izleyip hikayeyi öğrendikten sonra ikinci oyunu deneyimlerseniz tadından yenmez.

Kesinlikle Assassin's Creed 2

Ağır bir grafik arayışınız yoksa Assassin's Creed II bana göre ilk oynanacak oyun olmalı. İlk oyun bazı oynanış sıkıntıları açısından zordur ama öncesinde videolarını izleyip hikayeyi öğrendikten sonra ikinci oyunu deneyimlerseniz tadından yenmez.
Cevaplar için teşekkürler. Büyük ihtimalle Assasin Creed 1'in hikayesini dinleyip 2'ye başlayacağım ve krolonojik sıraya göre ilerleyeceğim gibi gözüküyor. İyi forumlar.
@ll.Mehmed @Uchiha Shisui Son olarak Assasin Creed 2'yi oynadıktan sonra 3 Remastered oynasam sıkıntı olur mu?

Cevaplar için teşekkürler. Büyük ihtimalle assasin Creed 1'in hikayesini dinleyip 2'ye başlayacağım ve krolonojik sıraya göre ilerleyeceğim gibi gözüküyor. İyi forumlar.
@ll.Mehmed @Uchiha Shisui son olarak assasin Creed 2'yi oynadıktan sonra 3 Remastered oynasam sıkıntı olur mu?

Assassin's Creed 2'den sonra Assassin's Creed brotherod var.
Ondan sonra Revelations sonra 3

Geri
Yukarı