Assassin's Creed Revelations Görev Sorunu

Emre Karabudak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hırsızların olduğu yerde tahtada kancala ve koş gerçekleştir yazıyor. Bir tane yapmışım. Hepsini yapmak istiyorum. Ama ne yaptıysam olmadı. İskeleleri devirdim. Adamları kancalayarak yere düşürüp kaçtım. Ne yaptıysam olmuyor. Bunu ne ve nasıl yapıldığını söyler misiniz?

Merhaba arkadaşlar hırsızların olduğu yerde tahtada kancala ve koş gerçekleştir yazıyor. Bir tane yapmışım. Hepsini yapmak istiyorum. Ama ne yaptıysam olmadı. İskeleleri devirdim. Adamları kancalayarak yere düşürüp kaçtım. Ne yaptıysam olmuyor. Bunu ne ve nasıl yapıldığını söyler misiniz?

İnternet'ten videolarını izledin mi nasıl yaptıklarını ?

İnternet'ten videolarını izledin mi nasıl yaptıklarını ?
Çok aradım. En son forumlara sormaya başladım. Adamların üstüne koşarken shift basınca kancalayıp adamın üstünden atlıyor. Normal insanlarında ayağından çekiyor. En son peşime adam taktım. Onlardan öyle kaçtım. Hatta yıkılan yerlere çekip kancayla üstlerine yıktım. Yine olmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı