Assassin's Creed: Revelations GTX860M ile Çalışmıyor!

emir dülger

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben dün gece Steam'den AC: Revelations yükledim. Oyuna girdim ve acayip derece de kasma vardı. Belki nVidia ekran kartını kullanmıyordur dedim ve nVdia denetim masasından manuel olarak, "Yüksek performanslı nVidia işlemcisi" seçtim oyuna girdim ve oyun hala nVidia kullanmıyordu. Sonra bir kez daha girdim nVidia denetim masasına bilgisayar kendini entegre grafiğe alıyor. 5-10 kez denedi, bilgisayarı yeniden başlattım olmadı.

Bilgisayarım: Lenovo Y50, 4GB GDDR5 128Bit GTX860M

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu açacağın zaman kısayola sağ tıkla ve "Grafik işlemci seç > Yüksek performanslı nVidia işlemcisi" seçerek oyuna girmeyi dene. Eğer yine olmazsa sürücülerini güncelleştirip tekrar dene.

Oyunu açacağın zaman kısayola sağ tıkla ve "Grafik işlemci seç > Yüksek performanslı nVidia işlemcisi" seçerek oyuna girmeyi dene. Eğer yine olmazsa sürücülerini güncelleştirip tekrar dene.
Hangi sürücüleri güncelleştireceğim? Ekran kartı mı, oyun mu, denetim masası mı?

Bilgisayarında gelen GeForce Experience yazılımını aç. O otomatik olarak en son sürücüyü sana gösterecek. Sürücüyü indirdikten sonra "Hızlı Kurulum" seçeneğine bas ve son sürücüyü kur. Bilgisayarı yeniden başlat ve oyuna dediğim yöntem ile girmeyi dene.

Bir de Sosyal kurallarını okumanı tavsiye ederim.
Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı