Assassin's Creed Revelations vs. Brotherhood

QyYildiz

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
gtx 560
İşlemci
phenom 925
Merhaba arkadaşlar, Steam sepetime assasin Creed Revelations ve Brotherhood ekledim. Bütçem 60TL. Sizce hangi serilerini almalıyım? Doğru seçim mi yaptim yoksa acnin eski serilerini almamalı miyim? Ayrıca bilmeyenler için AC'nin eski serileri multiplayeri kalkacakmis.
not: baslik yanlış yazmış mod bey karşılaştırma değil sadece 60tllik bütçe ile hangi ac serilerini almalıyım diye sordum
Screenshot_20220707-014248_Steam.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Steam sepetime assasin Creed Revelations ve Brotherhood ekledim. Bütçem 60TL. Sizce hangi seriyi almalıyım? Doğru seçim mi yaptim yoksa acnin eski serisini almamalı miyim? Ayrıca bilmeyenler için AC'nin eski serileri multiplayeri kalkacakmis.

Eki Görüntüle 1443632

Hocam bence Brotherhood aralarından en iyisi ama alakasız olacak Game Pass de bütün Assassin's Creed oyunları var bir bakabilirsin almak yerine.

Hocam bence Brotherhood aralarından en iyisi ama alakasız olacak Game Pass de bütün Assassin's Creed oyunları var bir bakabilirsin almak yerine.

Nasıl var? Varsa nerede hocam söyleyebilir misiniz? Yanlış anlamayın ben bulamadım da.

1657149121335.png

Hocam Game Pass kiralama imkanı sunuyor her ay para vermek istemiyorum 😊

Hocam Assassin's Creed Unity var mı kütüphanenizde? Eğer yoksa onu alın derim çok iyi oyundur.

Bu arada Witcher 3'ü GOTY almama gibi bir hata yapmayın benim gibi. 3 lira farka sanırım 18 liralık DLC geliyor.

Hocam AC Odyssey öneririm 60 TL'ye.

Geri
Yukarı