Assassin's Creed Reveletions yeni laptopta kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Hachiks

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ilk önce AC: Reveletions'ta eski laptopumda güzel güzel çalışıyordu, yeni mükemmel bir laptop aldım bir hasret gideriyim dedim fakat oyuna başladığım gibi çok büyük bir kasma var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon sıkıntısı çekiyor olabilirsin. Ayarları yükseltmeyi veya düşürmeyi dene. Aynı sorunu bende yaşamıştım.

Dalga geçmeye falan mı çalıştınız burada? Arkadaşın yaşı ufak belli ama eski laptopunda çalışan ve ondan daha iyi bir laptopta çalışmayan bir uygulama da sorun yaşıyor. Kaba davranıp insanların hevesini kırmaya gerek yok.

Tabii ki de öyle olmak zorundayız kimsenin hevesi kırmayız sonuçta isteyerek aldı biz onla dal ga geçemeyiz bu arada 200. mesajım.

Optimizasyon sıkıntısı çekiyor olabilirsin. Ayarları yükseltmeyi ve ya düşürmeyi dene. Aynı sorunu bende yaşamıştım.

Dalga geçmeye falan mı çalıştınız burada? Arkadaşın yaşı ufak belli ama eski laptopunda çalışan ve ondan daha iyi bir laptopta çalışmayan bir uygulama için sorun istiyor. Kaba davranıp insanların hevesini kırmaya gerek yok.
O kadar kişi var, sadece beni mi gördünüz?
Üstüne mesaj yazarak hafif dalgalı bir şekilde sistemini yazmazsan çok bir şey anlayamayız demek istiyorum. Bunun saygısızlık olduğunu düşünmüyorum.

O kadar kişi var, sadece beni mi gördünüz?
Üstüne mesaj yazarak hafif dalgalı bir şekilde sistemini yazmazsan çok bir şey anlayamayız demek istiyorum. Bunun saygısızlık olduğunu düşünmüyorum.

Diğer kaba arkadaşları da ekliyeyim o zaman tam olsun. @CypIosh @rXAi .

Attığın mesajları geriye dönüp okuyabilirsin. Arkadaşa davranışınız hoş değil ve yanlış anlaşılmaya müsait.

Eğer sen yeni laptop alınca her oyunu kaldırması gerekten bahsediyorsan ben onu kendim için konuştum bazıları üstüne alabilir sıkıntı yok ama ben konuyu açan dostumuz için söylemedim kendim için söyledim bir nevi.

Optimizasyon sıkıntısı çekiyor olabilirsin. Ayarları yükseltmeyi ve ya düşürmeyi dene. Aynı sorunu bende yaşamıştım.

Dalga geçmeye falan mı çalıştınız burada? Arkadaşın yaşı ufak belli ama eski laptopunda çalışan ve ondan daha iyi bir laptopta çalışmayan bir uygulama da sorun yaşıyor. Kaba davranıp insanların hevesini kırmaya gerek yok.
Öncelikle senden 1 yaş küçük adama çocuk gibi davranarak sen dalga geçmiş oluyorsun. Ayrıca foruma yeni üye olan birinin en azından forum kurallarını bir gözden geçirmesi gerekmekte ve 10 numaralı forum kuralı derki : PC'nizle ilgili bir soru soracaksanız sistemin bütün özelliklerini mutlaka yazın. Bilmiyorsanız AIDA64 gibi bir program ile öğrenin. Soru sorarken detaylı bilgi verin.

Arkadaşlar bilgisayarımda 16 GB RAM işlemcisi Intel Core i5 103000 2.5 GHz yani klasik Monster notbook Abra A5 sistem gereksinimlerini de karşılıyor.

Kesinlikle orijinal fakat youn bir kasma var bildiğimiz kasma değil ekran yerinden oynuyor sanki daha yüksek sistem gerektiren oyunlarda bu olmuyor. Bu arada ekran kartları falan her şey güncel. V-Sync'de olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı