Assassin's Creed Rönesans Suikastçının İnancı Kitabı Çıktı

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
Hayırlı olsun bizlere.
Assassin's Creed Rönesans - Suikastçının İnancı Fiyatı

Diğer kitapların çevirileri de yapılıyor.

Serinin senaryosunu pekiştirmek amacıyla yazılan kitap ve çizgi romanlar yavaş yavaş dilimize çevrilmeye başlandı.
Oliver Bowden'ın kaleme aldığı Assassin's Creed 2 oyunun romanı Assassin's Creed: Renaissance ve Assassin's Creed 1.Cilt - Desmond, Assassin's Creed 2. Cilt - Aquilus çizgi romanları dilimize çevrilmiş durumda. Umarım yavaş yavaş diğer romanlar ve çizgi romanlarda dilimize çevrilir. Kitapları D&R, İdefix, vb. yerlerden satın alabilirsiniz.

TpszTelevizyon

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dr. Watson ile olay peşinde
1 hafta önce filan Assassin's Creed videolarına baktım. Konusu film olacak bir oyun resmen. Kitabı çıksa okur, filmi çıksa izlerim diyordum. Bu yazda oynamayı düşündüğüm bir seriydi.

Kitabı çıktıysa bize okumak düşer. :)

Son düzenleme:

wait53

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kitabı gerçekten güzel oyunda geçmeyen bazı olay ve bilgiler kitapta anlatılıyor zaten kitap yazılırken Ubisoft'dan yardım alınmış.

Berkay Çetiner

Hectopat
En iyi cevaplar
0
bu kitapların serisini bilen varsa sırayla söyleyebilir mi ? Bide bu yoldaşlık kitabı var o da bunun içinde mi?
Yardımcı olursanız sevinirim. :)

NookumPie

Terapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
246
Yer
Battlelog!
Bütün çıkmış, çıkacak olan serinin kitap isimlerini yazabilir misiniz acaba?

KS
Shadow Slayer

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark

Berkay Çetiner

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Serinin ilk kitabı yani rönesans Assassin's Creed 2 oyunundan çevrilmiş, ikinci kitap yoldaşlık ise AC BrotherHood'dan çevrilmiş. Bundan sonra türkçeye çevrilen kitap büyük ihtimalle serinin devamı olan Secret Crusade olacak. İlk kitabı okudum gerçekten olayları çok anlaşılır ve akıcı bir şekilde anlatmışlar. Arada oyunda sıkça duyduğumuz italyanca kelimeler var yani oyunu oynayıp okumanızı tavsiye ederim.

Batuhan Berk

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bugün arkadaşımdan alıp biraz okudum ama sarmadı güzel değil. Oyununu oynayın çok çok daha güzel.

Berkay Çetiner

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Aynen katılıyorum kitap pek sarmıyor. Anlatım çok yavan ve çocuksu..

Yukarı