Assassin's Creed serisinden oyun önerisi

Parkur ve oynanış olarak Unity'i sevmediysen diğerlerini sevebileceğini sanmıyorum.
Hocam tam olarak sevmemek değil de biraz rahatsız ediyor. Oyun biraz da eskimeye başladığı için bazen karakter çok saçma hareketler yapıyor ve sanırım parkur mekaniğine alışmadığımdan olsa gerek bazen hiçbir hareket yapamıyorum.

Ezio Trilogy, Syndicate, Origins, 3 ve 4. Uzunluğuna katlanabilirsen Valhalla'da olabilir ama seriye ve Nors mitolojisine yabancıysan Valhalla'dan pek zevk alcağını sanmam. Odyssey'den uzak dur bence.

Ezio Trilogy, Syndicate, Origins, 3 ve 4. Uzunluğuna katlanabilirsen Valhalla'da olabilir ama seriye ve Nors mitolojisine yabancıysan Valhalla'dan pek zevk alcağını sanmam. Odyssey'den uzak dur bence.
Unity aldım sevdim. Gönlüm hâlâ AC 2 istiyor ama grafik ve oynanış olarak çok eski artık zevk vermez diyorlar.

Öncelikle iyi sosyaller ve hayırlı bayramlar. Steam yaz indirimi sağ olsun AC serisi güzel indirimler aldı, ben de bu fırsattan yararlanarak AC Unity aldım. Oyunu daha tam 2 saat oynamadım yani iade etme hakkım var. Soruma gelecek olursak hangi Assassin's Creed oyununu önerirsiniz? Unity'i parkur ve şehir tasarımını övdükleri için aldım ancak parkur çok zor ve rahatsız edici hissettiriyor bazen. Onun dışında oyunu sevdim ama Assassin's Creed 2, Black Flag ve Origins'i de merak ediyorum. Sizce parkur ve oynanış olarak en tatmin olacağım oyun hangisi?
Yeni ac üçlemesinden oddseyi öneririm. Parkur,hikaye,oynanış hepsi güzel. Valhalla pek önermiyorum hikayesi berbattı. Yaptığımız gelişmemiz lazım diyip ittifak arıyoruz her birininde başlıca sorunları var onları çözüyoruz. Hikayenin başı var devamı ise sonlarda. Ortasında hep sorun çözüyoruz. Finale gelince e benim yaptıklarımın bir alakası yokmuş oluyor. Ana karakter olarakta kassandra eivora bin basar. Ac originsi çok az oynadığım için yorum yapamayacağım. Diğer ac serisi oyunlarını eski oldukları için hiç denemedim bile.

Geri
Yukarı