Assassin's Creed serisinden oyun önerisi

Serinin çoğu oyunu bazı istisnalar hariç gayet iyi. Grafik takıntınız yoksa seriye baştan başlamanızı tavsiye ederim.

Unity. Zamanında aşırı buglı olması yüzünden bayağı eleştiriye tutulmuştur. Bana göre serinin en iyi oyunlarından özellikle parkur sistemi efsane.

Valhalla, Odyssey ve Origins oynamadıysan, daha önce çıkan oyunları oyna bence. AC1 ve AC2 efsanedir fakat günümüze göre eski kalmış olabilir. Şu an için Rogue, Unity, Black Flag oynayabilirsin.

AC 2,Brotherhood ve Black Flag tavsiye ederim.AC 2 ve Brotherhood aynı karakterin hikayesini anlatan bir üçlemenin ilk 2 oyunu.Üçlemeyi tamamlamak isterseniz son olarak Revelations almanız gerek.Ben sadece çokta iyi bir oyun olmadığı için söylemedim.Ayrıca Revelations Osmanlı Dönemi'nin İstanbul'unda geçiyor o yüzden de alamak isteyebilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkürler. Şimdilik AC: 1, AC: 2, Brotherhood ve Revelations aldım.

Valhalla, Odyssey ve Origins oynamadıysan, daha önce çıkan oyunları oyna bence. AC1 ve AC2 efsanedir fakat günümüze göre eski kalmış olabilir. Şu an için Rogue, Unity, Black Flag oynayabilirsin.

Eski olması problem değil hocam, en kötü grafik modu kurarım.

Oyunları böyle birden alınca çok pahalıya geldi hangi oyunları çıkarabilirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    144,8 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı