Assassin's Creed serisine Odyssey ile mi Origins ile mi yoksa Valhalla ile mi başlanır?

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Ben ilk defa Assassin's Creed oynamaya karar verdim. Sizce ilk hangi oyunlarından başlamalıyım. Ben önce Origins sonra Odyssey en son da ise Valhalla oynamak istiyordum sizce ne yapmalıyım?

Birbiri ile bağlantıları yok. Keyfiniz neyi isterse onun ile başlayabilirsiniz.

Merhaba. Ben ilk defa Assassin's Creed oynamaya karar verdim. Sizce ilk hangi oyunlarından başlamalıyım. Ben önce Origins sonra Odyssey en son da ise Valhalla oynamak istiyordum sizce ne yapmalıyım?
İlk defa Assassin's Creed oynamaya karar verdiysen ve hikayeyi anlamak istiyorsan, 2. oyundan itibaren oynamalısın son üçlemeyi değil. Çok eski diyorsan bile, Ezio üçlemesini ile başlayabilirsin çok sağlam seridir.

Son düzenleme:
Hikayede bir sıralama yok. Bağlantılı değiller. İstediğinden başla. Ben olsam çıkış sırasıyla oynardım ve öyle yaptım. Origins>Odyssey>Valhalla.

@RaYmN Hocam AC 1 bana sıkıcı gelmez diyorsanız 1.oyunuyla başlayın. Sıkıcı gelirse hikayeyi internetten okuyup 2.oyundan başlayın ve sırasıyla devam edin. İlk 4 oyun haricinde bir hikaye bağlantı yok diğer oyunlarda. Ben seriye AC Syndicate ile başladım Ardından AC Unity ile devam ettim ardından AC Origins'i oynadım. Son üç oyun Assassin's ruhunu yansıtmıyor.

Kesinlikle, özellikle Brotherhood eski olmasına rağmen çok sağlam oyun.
Her şeyden önce, oyun dünyasının en karizmatik karakterlerinden Ezio auditore ile oynamak. Requiescat in pace...
Bende yeni başladım, sindire sindire oynuyorum. Revelationstayım, indirimde valhalla hariç bugün hepsini alacağım, sırayla oynayacağım.
@RaYmN Hocam AC 1 bana sıkıcı gelmez diyorsanız 1.oyunuyla başlayın. Sıkıcı gelirse hikayeyi internetten okuyup 2.oyundan başlayın ve sırasıyla devam edin. İlk 4 oyun haricinde bir hikaye bağlantı yok diğer oyunlarda. Ben seriye AC Syndicate ile başladım Ardından AC Unity ile devam ettim ardından AC Origins'i oynadım. Son üç oyun Assassin's ruhunu yansıtmıyor.
Syndicate forumlarda yerden yere vuruluyor ama bence en tatlı oyunlarından biri

Geri
Yukarı