Assassins Creed Syndicate çok yakında ücretsiz olacak

Epic ne kadar iyi oyunları ücretsiz verse de Steam'in tahtını etkileyeceğini düşünmüyorum. Benim düşüncem; İnsanlar sadece Epic'in ''ücretsiz'' verdiği oyunları alarak zaman geçiyorlar. Steam'de ise durum farklı ücretsiz bir oyun yada indirim olmasa bile insanlar Steam'de zaman geçiriyorlar.
Aynen öyle. Epic Games Launcher sadece bende kasmıyordur diye düşünüyorum. Ya da penceresini taşıyınca sapıtmıyordur. 5 satın almamın 3'ünde sorun çıkmasından bahsetmiyorum. Satın al butonuna basınca 5-10 saniye sonra diğer sayfaya geçmesi yeterince kanser edici zaten. İndirme yaparken limit koymaları, hatta bazen direkt kesinti yapmaları da cabası. Her şeyden önce bunları düzeltmeliler.
Unreal Engine gibi muhteşem bir şeyi yapıp böyle rezil bir Launcher yapmayı nasıl becerdiklerini anlamıyorum.

Önceden söyleseler güler geçeridim ama görüyorum ki, Steam'a ciddi bir rakip doğuyor.
Gelişiyorlar ve geliştiriyorlar, her geçen gün daha iyi olacaklarına inanıyorum.
Şans tanırsanız nasıl bir fark yaratacağını görebilirsiniz.

REKLAMLAR BİTMİŞTİR🎃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı