Assassins Creed Odyssey Deluxe Edition 23.75 TL'ye alınabiliyor!

orkunyilmaz

Hectopat
Makaleler
2
Yer
rhodes / flat iron lake kenarında
Epic Games, bugün ücretsiz vereceği Rocket League'i kütüphanesine ekleyenlere 60 TL'lik bir kupon verecek. Halihazırda %75 indirim ile 335 TL'den 83.75 TL'ye düşen Odyssey'i, kuponla beraber 23.75 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Not: İndirim 24.09.2020 18:00'da bitiyor.

Son düzenleme:
Bende eski kuponda duruyor şimdi ne olacak?120 TL kuponum olmuş mu sayılıyor?
Her bir kuponu tek oyunda kullanabiliyorsunuz.
DLC bu versiyona dahil mi?
1600855510258.png

Güzel fiyat gerçekten. Steam olsa alırdım. Epic üzerinden hala bir şey alasım gelmiyor nedense. Detroit dışında para vererek bir şey almışlığım yok. Unutuyorum bile varlığını. Oynanmayan beleş oyunlar servisi gibi bir şey oldu benim için. :)

Güzel fiyat gerçekten. Steam olsa alırdım. Epic üzerinden hala bir şey alasım gelmiyor nedense. Detroit dışında para vererek bir şey almışlığım yok. Unutuyorum bile varlığını. Oynanmayan beleş oyunlar servisi gibi bir şey oldu benim için. :)

Bence o kadar küçümseme çoğu oyunu Steam'e göre uygun fiyatlı veriyor 140 TL'ye RDR2 aldım mesela. Fakat Steam vs Epic dersende bir oyunun Steam kütüphanemde olmasını tercih ederim ama dolar 7.6 ve oyun fiyatlarının cep yakması sebebi ile Epic Games bir tık önde bence oyun satın alımı konusunda.

Geri
Yukarı