Çözüldü Assassin's Creed Syndicate Epic Games hizmeti şu an kullanılamıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

277726

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar biliyorsunuz assassin's Creed Syndicate bir süre önce Epic Games üzerinden bedava olarak dağıtılıyordu. Bende akşam bu oyunu Epic Games'ten yükledim. Ama uPlay kendi hesabımla girebiliyor olsam bile Epic Games'ten oyunu başlat dediğimde uPlay kapanıyor ve tekrar kullanıcı adı şifre istiyor. Tekrar giriş yaptığımda da böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• resim.jpg
    resim.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 540
Çözüm
Oyunun dosya konumundan açmayı deneyin, olmaz ise uPlay önbellek temizlemeyi dene. Yani bu dosya konumundaki cache isimli klasörün ismini değiştirin. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\cache

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, Epic Games hesabım başka bir hesaba bağlıymış. Hiç haberim yoktu kusura bakmayın, zamanınızı çaldım.

Ayrıca bilen birisi varsa uPlay hesaptan hesaba oyun aktarımı söz konusu mu?
Oyunun dosya konumundan açmayı deneyin, olmaz ise Uplay önbellek temizlemeyi dene. Yani bu dosya konumundaki CACHE isimli klasörün ismini değiştirin. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\cache

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunun dosya konumundan açmayı deneyin, olmaz ise uPlay önbellek temizlemeyi dene. Yani bu dosya konumundaki cache isimli klasörün ismini değiştirin. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\cache

Arkadaşlar sorunu çözdüm, Epic Games hesabım başka bir hesaba bağlıymış. Hiç haberim yoktu kusura bakmayın, zamanınızı çaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorun bende de var. Oyunu silip tekrar yükledim. Uplay dahil herşeyi kaldırıp tekrar yükledim ama sorun düzelmedi. Garip bir hata.

Dostum başka hesap olayını nasıl hallettin anlatabilir misin ?

Dostum başka hesap olayını nasıl hallettin anlatabilir misin?

Steam Epic Games hesabınıza bağladığınız hesaplar farklı olabiliyor. Ben aslında sürekli doğru yazdığımı sanmama rağmen Steam gidip farklı bir hesap bağlamış. Sizde Epic Games hesaplarınızın tamamını deneyerek bulabilirsiniz. Eğer tüm hesaplarınızı denemenize rağmen olmuyorsa bir fikrim yok.

Daha önce Epic Games'e başka bir uPlay hesabı ile bağlandığım için olmuyormuş. Watch Dogs almıştım onu unutmuşum :) farklı bir hesap ile girmeye çalışınca böyle bir hata veriyor. Farklı hesap deneyin çözülüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı