Assassin's Creed Syndicate Series S'de kaç FPS veriyor?

XS logosu varsa 60-120 alırsın kanka yoksa 30.

Ama zaten şöyle bir durum var konsoldaki 30 FPS bilgisayardaki 30 FPS ile aynı şey değil gayet stabil ve yağ gibi akıyor oyunlar konsolda bilgisayar ile kıyaslanmaz.
Öyle bir şey yok maalesef, konsolcu insanlar ,yeni nesil konsolları saymıyorum onlar 60 FPS ile geldi, ama öncesinde PS4 ve 3 döneminde oyunlar hep 30 FPS olduğundan dolayı kullana kullana göz alışıyordu. Sonra PC’ye geçince daha yüksek FPS değerlerini göz görünce PC’deki 30 kötü geliyor tabi, ama açsanız yine konsolda 30 size kötü gelir. Ve ben de PC kullanmakta olduğumdan dolayı şu an 30 FPS oyun oynamak istemiyorum, hele hele Syndicate gibi bir oyunu.

Anlık gazla üçlü paketi aldım 70 liraya, Syndicate-Unity-Black Flag ve bu oyunların ikisinin 30 FPS çalıpması her ne kadar sinir bozucu olsa da “acaba diğerini mi alsaydım?” diye aklım kalacağına 30 lira fazla verip üçünü birden almak mantıklı gibi geldi. Acaba bu oyunlara sonradan FPS Boost gelir mi?

XS logosu varsa 60-120 alırsın kanka yoksa 30.

Ama zaten şöyle bir durum var konsoldaki 30 FPS bilgisayardaki 30 FPS ile aynı şey değil gayet stabil ve yağ gibi akıyor oyunlar konsolda bilgisayar ile kıyaslanmaz.

Hiç PC kullandın mı 60FPS oyun oynadın mı?

Anlık gazla üçlü paketi aldım 70 liraya, Syndicate-Unity-Black Flag ve bu oyunların ikisinin 30 FPS çalıpması her ne kadar sinir bozucu olsa da “acaba diğerini mi alsaydım?” diye aklım kalacağına 30 lira fazla verip üçünü birden almak mantıklı gibi geldi. Acaba bu oyunlara sonradan FPS Boost gelir mi?

Cevabını biliyorsun bence sormaya gerek var mı!?

Yeni konular

Geri
Yukarı