Resident Evil 2, Series S'de kaç FPS çalışıyor?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
1080P'de ve 4K'da kaç FPS veriyor? PC'den bitirmiştim bir tur da Xbox'dan döneyim fiyatı 50 lira olmuş, bedava resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok FPS çalışıyor hocam sormanıza gerek yok 😄.

Şaka şaka 60FPS üstü verebiliyor diye biliyorum hocam. Hatta daha fazladır belki ben cahilimdir 😄

Değişkenlik gösteriyor hocam. Hangi modda çalıştıracaksınız ? Rt açık olacak mı ? Buradan abkabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada haber verdiğin iyi oldu. Ben zamanında oynayıp satmıştım. Şimdi tekrar almayı düşünüyordum.

Vay arkadaş, o halde gelin biraz RE Engine övelim! PS4 zamanında çıkan RE7 bile 60 FPS veriyordu, hadi ona VR dedik. Üstüne RE2 çıktı o bile 60 FPS veriyordu. Şimdi de Series S gibi, aslında eski neslin yeni nesli sayılabilecek zayıf bir konsolda bile 4K’da çatır çatır oynatıyor. Utanmasa üst üste iki defa açıp oynatacak. PC’de zaten yağ gibi akıyor oyun, tüm ayarları fulleyip neredeyse 100-120 FPS alıyordum yine RE2’de. Günümüzde oyunun test aşamasını atlayıp, bu görevi oyunculara veren firmalara inat ilk gün yaması bile almayan oyun çıkartıyorlar, helal olsun Capcom!

1682772818048.jpeg

Geri
Yukarı