Assassin's Creed Syndicate takılmaya başladı

kulga26

Centipat
Oyunu steemden ücretsiz almıştım. Oyunu %20'lere kadar sorunsuz oynadım ama sonra oyunda 30-40 snyede bir tekleme başladı. Hatta sinematiklerde bile tekliyor. 9. nesil i7 işlemci 16 GB RAM GTX 1660 Ti 6 GB ekran kartı var tüm sürücüler güncel özellikle NVIDIA'nın oyunlar için olan uygulamasını da kurdum güncelledim.

Oyunu steemden ücretsiz almıştım. Oyunu %20'lere kadar sorunsuz oynadım ama sonra oyunda 30-40 snyede bir tekleme başladı. Hatta sinematiklerde bile tekliyor. 9. nesil i7 işlemci 16 GB RAM GTX 1660 Ti 6 GB ekran kartı var tüm sürücüler güncel özellikle NVIDIA'nın oyunlar için olan uygulamasını da kurdum güncelledim.

DDU ile sürücüyü silip tekrar kurun ve dosya doğrulayın bir de kullanımlar ve sıcaklıklar nasıl?

Hocam sıcaklık çok fazla termal macun değiştirip temizleyin Laptop'u birde taksit taksit söylemezseniz mutlu olurum diğer söylediklerimide yapın.
diğerini ilk takılınca yaptım zaten. taksitlikten değil oyunu açıp kapatınca değişti birden sıcaklık. bilgisayarı alalı 1 sene olmadı termal macunla alakası olduğunu sanmıyorum işlemci başka nedenden ötürü ısınıyor olmalı
Sorunu buldum. Sorun ne ekran kartı ne de termal macun. Sorun lenovo y540’ın tasarım hatasında. Pcnin tabanında plastik ayaklar var. Tabanın tam oturmamasını sağlıyor. Aradaki boşluktan fanlar hava çekiyormuş. Ben de soğutucu sehpaya koymuştum. Tabanı küçük geldi. Pc sehpaya tam oturdu boşluk kalmadı. Hava çekemeyince de boğulmuş pc. Sadece alttan hava çekmek üzere tasarım yapılması da saçma. Yanlardan da çekse sıkıntı kalmayacak. Tabandaki hava akışını engelleyecek yumuşak bir zemine yatağa falan koysan yine aynı sorun olacak. Sehpadan kaldırdım 5 dk sonra fan sustu gerek kalmadı çalışmasına.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı