Assassin's Creed Syndicate Türkçe yama olmuyor

Alperenae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Oyunu Epic Games üzerinden ücretsiz aldım. Epic Games üzerinden bilgisayarıma indirdim. uPlay kurmamı istedi. uPlay üzerinden tekrardan 39 GB indirmeye başladı bunun sebebini anlayamadım. Bilen birisi aydınlatabilir mi? İkinci sorunum ise Türkçe yama ile ilgili. Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama sitesi üzerinden Türkçe yama indirdim. Başarılı bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim. En az iki üç tane kurulum videosu izledim ve teyit ettim. Sorunsuz şekilde yüklendi. Fakat oyuna girdiğimde İngilizce gözüküyor. Dil seçenekleri arasında Türkçe yok. Girer girmez Türkçe olması gerekiyor zaten. Anlam veremedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir sorunu Epic Games Metro'yu verdiğinde yaşamıştı herkes. Sanırsam aynı sorun vardır bunda da. Yama Epic Games ile uyumlu değil.
Bugün forumda Epic Games üzerinden oyunu alıp Türkçe yama oynayanların konularını okumuştum. Ona istinaden yazdım. Teşekkürler ilginize. ☺
Oyunu çeviren ekip, Epic Games ile yamanın uyumluluğunu ayarlamamış olabilir.
Teşekkürler ilginize. 😊

Arkadaşlar merhaba. Oyunu Epic Games üzerinden ücretsiz aldım. Epic Games üzerinden bilgisayarıma indirdim. uPlay kurmamı istedi. uPlay üzerinden tekrardan 39 GB indirmeye başladı bunun sebebini anlayamadım. Bilen birisi aydınlatabilir mi? İkinci sorunum ise Türkçe yama ile ilgili. Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama sitesi üzerinden Türkçe yama indirdim. Başarılı bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim. En az iki üç tane kurulum videosu izledim ve teyit ettim. Sorunsuz şekilde yüklendi. Fakat oyuna girdiğimde İngilizce gözüküyor. Dil seçenekleri arasında Türkçe yok. Girer girmez Türkçe olması gerekiyor zaten. Anlam veremedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bende aynı şekilde ücretsiz edindim.Uplay hesabınıza oyun ekleniyor ordan indirme sağlayın daha sonra yamayı uygulayın denedim çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı