Assassin's Creed Syndicate Türkçe yaması virüslü mü?

Hocam Türkçe yamalara falan hiç güvenmeyin heleki exe şeklinde olanlara ben geçen hafta kurdum mining girdi sisteme malwarebyte ile taratıp kurtuldum. Bilgisayarım oyunlarda düşük FPS vermeye başlayınca fark etmiştim bir anda olan bir şey değil sabah kalkarsın yavaşladığını görürsün uyanıklar öyle bir şey yapmışki.

Hocam Türkçe yamalara falan hiç güvenmeyin heleki exe şeklinde olanlara ben geçen hafta kurdum mining girdi sisteme malwarebyte ile taratıp kurtuldum. Bilgisayarım oyunlarda düşük FPS vermeye başlayınca fark etmiştim bir anda olan bir şey değil sabah kalkarsın yavaşladığını görürsün uyanıklar öyle bir şey yapmışki.

Düzgün bir yerden indirirsen hiçbir şey olmaz.

Merhaba, VirusTotal sonucunu link olarak paylaşır mısınız?

Türkçem yetmedi, başlık saçma oldu ama bu dosya virüslü mü arkadaşlar? Assassin's Creed Syndicate Türkçe yaması. Sadece orada bulabildim. 1-2 kırmızı yanıyor korktum. Bilgili biri cevaplarsa sevinirim.

Eki Görüntüle 2045055

Dikkat et bende Batman için Türkçe yama indirmek istedim o siteden virüslü dosya çıkıyor ilk tıkladığında ona tıklarsan PC'ye otomatik bir şeyler kuruyor masaüstünde bütün dosyaları siliyor ve chorem veya Mozilla'dan girdiğin bütün hesaplarına ulaşıyor virüsü koyan kişi.

Yeni konular

Geri
Yukarı