Assassin's Creed Unity aşırı zor

Çatışma sırasında eski oyunlarda gizli bıçağı da kullanabiliyorduk. Bunda onu kullanamıyorum. Onunla dövüşmesi gayet pratik ve hızlı oluyordu. Kılıçla çok hantal geldi bana. Eski oyunlarda da kullanmazdım.
Anladım hocam. Siz hızlı silahlar ile oynuyorsunuz. Ben oyunlarda genelde mızrak, uzun balta gibi silahlar seçiyorum, size göre biraz hantal yani 😊

O kadar da zor değil belirrtiğiniz gibi. Parkur sistemi geliştirilmiş olduğundan biraz alışmak gerekiyor devamında çok rahat bir şekilde atlayıp zıplayabilirsiniz. Şimdi siz bir kavgaye girdiniz teker tekermi geliyorlar hayır 5 10 kişi alıyorlar aynı mantık. Sis bombası at adamları kes geç veya sis at kaç.
Delirtme oku ile 2 tanesini delirt etrafını temzilesin en sonunda kalan 1 tanesini öldürün devam edin.
Buglar giderildikten sonra mis gibi oyun olmuş ne yalan söyleyeyim.
Eski oyunlara nazaran tabii ki daha zor olacak Ezio adam bloke etse bile saldırıyı yine öldürüyordu rakibi.
Tek - yanım şu oldu oyunda CO-OP oynamak için arkadaşım yoktu kaldı o şekilde.
Dostum bir yere kadar. Sis ve oklar sınırsız değil hemen bitiyor. Adamlar silah çekiyor silah sadece ilk mesajıma bakmayın yazdıklarıma bakın. Silah çekip vuranlara karşılık hiçbir şey yapamıyorum.
Anladım hocam. Siz hızlı silahlar ile oynuyorsunuz. Ben oyunlarda genelde mızrak, uzun balta gibi silahlar seçiyorum, size göre biraz hantal yani 😊
Hantal silahlar da çok sorun değil onları da kullanabiliyorum ama adamlar silah çekiyor hiçbir şey yapamıyorum karşılık olarak.

Kardeşim ben oyunu tamamen ağır silahlar üzerine oynadım ama nasıl zevk aldım bilemezsiniz. Tam vururken efekt veriyorsun içinden kaldırıyor havaya bir anca kafasından bir indiriyor yere zaten yarı canı gidiyor karşıdakinin. Oyunun sonunda zaten başında gözüken yıldırım atan kılıcı alıyoruz ağı silahlarla aynı etki veriyor çok daha hızlı ama.

Oyundaki buglardan en az etkilenen insanlardan biri olarak bu oyun hikaye bakımından çöp. Combat tarafı alışıldığında çok kolay geliyor. Böyle olanlar vardır; oynamayı ezberlersiniz. Daha geçen gün bitirdim. Dönüp AC 2'yi oynadığımda da rahat, odyssey oynadığımda da rahat bir deneyim. Oyunun zorluğu konusunda yapılabilen tek şey güçlü silah almak. Tüm yeteneklerim üst seviye ama seni öldüren adam sen onu öldürmezsen yine kolayca öldürüyor.

Dostum bir yere kadar. Sis ve oklar sınırsız değil hemen bitiyor. Adamlar silah çekiyor silah sadece ilk mesajıma bakmayın yazdıklarıma bakın. Silah çekip vuranlara karşılık hiçbir şey yapamıyorum.

Cebinizden eksik etmeeyeceksiniz. Her zaman atıp bitirirseniz tabii zorlanırsınız. Taktiksel oynayın hemen baskın atmayın az çatılardan dolaşın nereden girersem rahat bir şekilde bölgeyi fetih ederim diye düşünün. Nerede olduğunuzu bilmiyorum ama death king DLC hikayesine girince ne yaparsınız düşünemiyorum. Bir giriyorsunuz kiliseye 30 adam çevrenizde toplanmış.
Ezio üçlemesinde direk gir katlet çık yapıyordum ben hayette kolay bir şekilde oynanıyordu.
Bazı yerlere tırmanamıyor fight sırasında ama o kadar elimi attığım her yere çıkmamazlık yapmadı. Zaten atlayamayacağı yere atlamıyor.

Cebinizden eksik etmeeyeceksiniz. Her zaman atıp bitirirseniz tabii zorlanırsınız. Taktiksel oynayın hemen baskın atmayın az çatılardan dolaşın nereden girersem rahat bir şekilde bölgeyi fetih ederim diye düşünün. Nerede olduğunuzu bilmiyorum ama death king DLC hikayesine girince ne yaparsınız düşünemiyorum. Bir giriyorsunuz kiliseye 30 adam çevrenizde toplanmış.
Ezio üçlemesinde direk gir katlet çık yapıyordum ben hayette kolay bir şekilde oynanıyordu.
Dead Kings'i oynamaya çalışırken kaç kere oyundan çıktım sayamadım. Daha sonra ana hikayeyi bitirmeye yakın daha gelişmiş bir şekilde girip bitirebildim.

Dead Kings'i oynamaya çalışırken kaç kere oyundan çıktım sayamadım. Daha sonra ana hikayeyi bitirmeye yakın daha gelişmiş bir şekilde girip bitirebildim.

Death king cidden zor bir hikaye can çekiştim bitireceğim derken tamda bitiremedim yan görevleri kaldı. Hikaye beni nasıl yönlendirdiyse o şekilde oynadım gelişmemiş bir şekilde girdim bitirdim toplam 2, 5 haftamı aldı oyunu bitirmem tabii günde 4 5 saat oynadım. Okulda yoktu açılacağıda yoktu zamandan bol birşeyimde yoktu oynadım. Zaten yeni upgrade yapmıştım bilgisayarıma. Tüm oyunu neredeyse Arno'nun babasının kıyafetş ile bitirdim çok daha fazla yakışıyor.

Oyunu sadece hikayeden kopmamak için oynamak istemiştim. Bir an önce bitirip geçmek istiyordum. Sorunumu trainer kullanarak kökünden halletmiş bulunmaktayım. Hikayeye odaklanmayı seven biri olduğum için o kadar dövüşle ve taktikle uğraşacak kadar sabırlı biri değilim maalesef. :D
Bazı yerlere tırmanamıyor fight sırasında ama o kadar elimi attığım her yere çıkmamazlık yapmadı. Zaten atlayamayacağı yere atlamıyor.

Dostum ben death kings oynuyormuşum :D oyunu bitirince fark ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı