Assassin's Creed Unity GTX 760 Testi

Arkadaşlar iyi günler. Minimum GTX 680 istediği belirtilen oyunu MSİ GTX 760 2 GB kartımla test ettim. Malum internetim yavaş olduğu için ve yüklemek uzun süreceği için videoyu 1 dakika çektim. Videoyu çekerken ShadowPlay'in FPS sayacı açıktı ama Youtube'a yükleyince nedense sayaç kalkmış anlamadım ben de.

Oyunda tüm ayarlarda en sonda, sadece AA ayarını FXAA'ya çektim. Ortalama 30 fps aldım. Bir iki kere anlık fps düşmesine denk geldim ama bunun optimizasyonla alakalı olduğunu söyleyebilirim. Evet biliyorsunuz ki oyunda optimize sorunu var. Her neyse sistem özelliklerim şöyle; İntel Core i5 4460, MSİ GTX 760 2GB, Ripjawsx 8GB 1600 mhz ram ve windows 8.1 pro.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben aşağıdaki sistemle 1366*768 çözünürlükte her şey kapalı ve en düşükte 20-30 fps arası performans alıyorum sizce normal mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı