HD 7770 üzerinde Assassin's Creed IV Black Flag Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Daha önce yaptığım tüm testleri unutun! İşte karşınızda Ubisoft'un son bombası olan Assassin's Creed IV Black Flag oyunuyla karşınızdayım. Oyunu 6 dakika boyunca rehber tarzında oynayıp bir yandan da test etmiş oldum. Umarım beğenirsiniz.

Oyun ayarları yüksek seviyededir.

Görüntü ve Kalite Ayarları:

vc4m7.png

Kayıt içinde aldığım fps değerleri: +20-25
Kayıt dışında aldığım fps değerleri: +25-30

[İzlediğiniz için teşekkürler. Video kaldırılmıştır.]

Eğer oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden oyuna $59.99'a sahip olabilirsiniz.

Subject 17 Autopsy File:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi çok iyi olur :) Bende dün saat 21 sularında indirdim. Buyrun benim ayarlarım :D Yalnız Black Box sürümü. Ama en yakın zamanda Crysis 3 - AC 4 - BF4 Lisansı almayı planlıyorum. Şu devlet niye hâla ödemedi parayı :D

GTX 770 ile 45-70 FPS arası değişen değerlere sahibim. HBAO+ ile çok güzel çevre detayları verilmiş. Birde üstüne TXAA 4x açık olunca harikalar yaratılmış :)

gl89.png
Ben de Assassin's Creed IV: Black Flag'i bilgisayarıma deneme amaçlı olarak indirmiştim. Oynadıktan 2 gün sonra oyunu orjinal aldım. Orjinal oyunun keyfi başkadır :) Ayrıca söz verdiğim gibi Render Rehber videosu bugün gelecektir.

- - - Güncellendi - - -

Yukarıda kısa bir test videosu yayınlanmıştır. Çok yakında uzun bir test videosu gelecektir. Premiere Pro ve After Effects üzerinde çalıştığım için videoya fazla vakit ayıramadım. Videomu en iyi şekilde sunmak için uğraşıyorum. Bu yüzden biraz vaktimi alacak Assassin's Creed IV: Black Flag videosu.

Ben de Assassin's Creed IV: Black Flag'i bilgisayarıma deneme amaçlı olarak indirmiştim. Oynadıktan 2 gün sonra oyunu orjinal aldım. Orjinal oyunun keyfi başkadır :) Ayrıca söz verdiğim gibi Render Rehber videosu bugün gelecektir.

- - - Güncellendi - - -

Yukarıda kısa bir test videosu yayınlanmıştır. Çok yakında uzun bir test videosu gelecektir. Premiere Pro ve After Effects üzerinde çalıştığım için videoya fazla vakit ayıramadım. Videomu en iyi şekilde sunmak için uğraşıyorum. Bu yüzden biraz vaktimi alacak Assassin's Creed IV: Black Flag videosu.

Sağolasın :) Orjinalin keyfi bir başka orası ayrı konu. Testleri bekliyoruz :)

Videoları bu gece koymayı planlıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Güncelleme:

Test videosu kaldırılmıştır. Orjinal video bugün gelecektir

Abi çok iyi olur :) Bende dün saat 21 sularında indirdim. Buyrun benim ayarlarım :D Yalnız Black Box sürümü. Ama en yakın zamanda Crysis 3 - AC 4 - BF4 Lisansı almayı planlıyorum. Şu devlet niye hâla ödemedi parayı :D

GTX 770 ile 45-70 FPS arası değişen değerlere sahibim. HBAO+ ile çok güzel çevre detayları verilmiş. Birde üstüne TXAA 4x açık olunca harikalar yaratılmış :)

gl89.png

TXAA candır :D Ben de 1366*768'de 45-50 arası alıyorum, bir fırsat bulabilsem TV' ye bağlıyıp 1920*1080 denicem :) Grafikler gerçekten çok güzel ama o adamların ağızlarından dişler görününce herşey dağılıyor resmen :) Biraz daha kaliteli olabilirdi bence.

TXAA candır :D Ben de 1366*768'de 45-50 arası alıyorum, bir fırsat bulabilsem TV' ye bağlıyıp 1920*1080 denicem :) Grafikler gerçekten çok güzel ama o adamların ağızlarından dişler görününce herşey dağılıyor resmen :) Biraz daha kaliteli olabilirdi bence.

Ya alayı full kart tık demiyor 60 Fps civarında oynuyorsun :D

Berkan doğru söylüyor. Sonuçta bu ekran kartı için bir test videosu, gameplay değil :D Ama video çok güzel olmuş, ellerinize sağlık.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.