Assassin's Creed: Unity GTX860M ile Çalışır Mı?

Oynarsın bence firma ayarları abartmış, low-medium arası oynarsın gibime geliyor. Hatta daha yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ ol kurdum. Orada da AC: Unity için yazıyordu. O yüzden açar diye düşünüyordum da grafik ayarlarını merak ettim.

Oyun korsana düştü. Eğer deneyip beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ben de ilk başta firmanın gereksinimleri abarttığını düşünmüştüm, ama Steam'de bazı yorumları okudum insanlar GTX 970 ile bile kasarak oynuyorlar oyunu, bir çok ayardan kısmaları gerekiyormuş. Feci şekilde Optimizasyon sorunu olan bir oyun, ha grafikleri güzel ancak Battlefield 4'ün grafikleri de güzel, ama çatır çatır oynuyor herkes, yani grafikleri iyi bile olsa Optimize değil.

Ayrıca oyunun inceleme puanları da çok kötüymüş, bir çok arkadaş oyunun abartıldığını söylüyor, diğer oyunlardan hiçbir farkı yokmuş, aynı görevler falan var hep.

Almayı düşünüyordum ama almayacağım, 150 TL bu oyuna ayırmıştım ama hak etmiyor.

Ben de ilk başta firmanın gereksinimleri abarttığını düşünmüştüm, ama Steam'de bazı yorumları okudum insanlar GTX 970 ile bile kasarak oynuyorlar oyunu, bir çok ayardan kısmaları gerekiyormuş. Feci şekilde Optimizasyon sorunu olan bir oyun, ha grafikleri güzel ancak Battlefield 4'ün grafikleri de güzel, ama çatır çatır oynuyor herkes, yani grafikleri iyi bile olsa Optimize değil.

Ayrıca oyunun inceleme puanları da çok kötüymüş, bir çok arkadaş oyunun abartıldığını söylüyor, diğer oyunlardan hiçbir farkı yokmuş, aynı görevler falan var hep.

Almayı düşünüyordum ama almayacağım, 150 TL bu oyuna ayırmıştım ama hak etmiyor.
İncelemeleri bende okudum ama 344.65 adlı sürücüyü kullanıyorlar mı? Önemli olan bu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı