Assassin's Creed: Unity GTX860M ile Çalışır Mı?

Assassin's creed unity gtx 860mde çalışırmı eğer çalışırsa hangi ayarlarda çalışır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da adam 860M takılı bilgisayarda oynuyor sanıyorum. Sisteminin diğer değerleri kurtarır mı bilmiyorum ama adam bayağı yüksek grafiklerde oynuyor gibi geldi bana. Bende de aynı kart var. FPS olarak averaj 25 FPS almış adam, bir iki düşürmeyle 30'a sabitleyebilirsin diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu kurdum. Her şey High, Txaa açık 16-20 fps arası hiç kasmadan oyunuyorum şuan da.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben oyunu kurdum her şey high txaa açık 16-20 fps arası hiç kasmadan oyunuyorum şuanda
Bir oyunun akıcı olabilmesi (kasmaması) için en azından insan gözünün 1 saniyede ayırt edebileceği maksimum kare sayısı kadar FPS alabilmen gerekir ki 16-20 FPS kesinlikle o değerler değil. 24-25 FPS'nin altına hiç düşmemesi lazım akıcı olabilmesi için.

Bir oyunun akıcı olabilmesi (kasmaması) için en azından insan gözünün 1 saniyede ayırt edebileceği maksimum kare sayısı kadar FPS alabilmen gerekir ki 16-20 FPS kesinlikle o değerler değil. 24-25 FPS'nin altına hiç düşmemesi lazım akıcı olabilmesi için.
Takılma göreceli bir kavramdır. Kimisi 10 FPS ile bile akıcı görürken mesela 45-50 FPS aldığın halde oyunun takıldığını da zannedebilirsin(benim gibi). Düşük FPS'i akıcı görebilmek için ek bir çabaya gerek yok. Ama 25+ FPS'lerde saniye kare tekrarını fark edebilmek için çok dikkatli olmak ve kendini sürekli buna zorlayarak alıştırman gerekli. Alışınca da göz kararı FPS'i doğru olarak tahmin edebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı