Assassin's Creed Unity Sistem Gereksinimleri Saçmalığı

Taha Bilgen

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Marmaris/İçmeler
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Yabancı dil
Ubisoft tarafından AC: Unity için seçilen sistem gereksinimleri listesi gerçekten de çok abartılı görünüyor. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şöyle sıralanıyor:

İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (Sadece 64-bit sürümler)

İşlemci:

Minimum: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz ya da AMD Phenom II x4 940 3.0Ghz ve üzeri

Önerilen: Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz ve üzeri

RAM:

Minimum: 6GB

Önerilen: 8GB

GPU:

Minimum: NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon HD 7970 / En az 2 GB grafik hafıza

Önerilen: NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 290X / En az 3 GB grafik hafıza

Boş HDD Alanı:

50 GB üzeri

Bu nedir arkadaşlar?? Bu ne saçmalıktır Ubisoft böyle bir sistem gereksinimi yayınlamıştır? Bu konuda uzmanca bir görüşü olan arkadaşımız varsa konuya yardımcı olabilir mi acaba? Ben Unity'nin çıkacağını bildiğim için yeni bilgisayar aldım. Fakat bu kadarı da fazla. Üstüne bir de Steam'daki fiyatları görünce bir hayli kafam attı. Ubisoft bu sistem gereksinimleri ne?! :(

Ubisoft kendini iyice bişey zannetmeye başladı. Watchdogs'da da böyle sistem gereksinimleri yayınlamışlardı. Eminim ki bu oyunu çalıştırmak için gereken ekran kartı en az GTX 680 değil.

Aynen büyük ihtimal bundan düşük sistemlerde açabilir. Watch Dogs'da 6 GB ram istiyordu ama ben 4Gb ram ile rahat açtım.

İnanmayın bu salaklara bunlar sistem sattırmak için utanmasa 32 gb ram, çıkmamış ekran kartını bile o listeye koyar maksat donanım sattırmak.

Minimum derken grafikleri en aşağı çektiğiniz zaman istenilen donanımlardan bahsedilmiyor bence, sadece normal düzeyde oynamak için minimum bunlar gerekli demişlerdir eminim, önerilen kısmı ise en üst seviyede rahatça oynamak içindir.

Ayrıca Assassin's Creed sizin haberiniz yok en düşük ayarda bile hemen hemen aynı kaliteyi sunuyor, tabi çözünürlüğü değiştirmediğiniz sürece, sadece grafik ayarlarını değiştirdiğinizde çok bir fark yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı