Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Servis politikalarını eleştiriyordum ama üzücü olmuş. Sistemleri çok sürdürülebilir değildi.

Üzülecek bir şey yok. İsabet bile oldu kapanmaları ama ben gerçekten samimiyetle kapanmayı düşündüklerini sanmıyorum hala. Sırf dikkat çekmek için yaptılar. Kapanacak olsalar 20 günü geçti şimdiye kadar kapanırlardı.

Üzülecek bir şey yok. İsabet bile oldu kapanmaları ama ben gerçekten samimiyetle kapanmayı düşündüklerini sanmıyorum hala. Sırf dikkat çekmek için yaptılar. Kapanacak olsalar 20 günü geçti şimdiye kadar kapanırlardı.

O zaman üyelik alımı neden kapandı ki? Şu an açık olsa 1-2 oyun için almayı düşünüyordum.

Allah Allah bu doğruysa çok iyi olur çünkü Valhalla 1.5.2 ve Far Cry 6 yamaları lazım. Para ödemek istemiyordum artık bir şeylere. Gelişme bulursanız yamalarla ilgili konuya yazın lütfen.

Far Cry 6 için yine para ödemeniz gerekecek galiba hocam. Çünkü Türkçe çevirisini Anonymous Çeviri ekibi yaptı ve ücretsiz yaması yok diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.

Hangi yamayı kullanıyorsun? Ve ragnarok da çevrili mi yamada?
Animus Projesinin yayımladığı ücretli yamayı kullanıyorum. Daha Ragnarok kısmına gelmedim. Jotunheim kısmındayım. O yüzden ragnarök de yama var mı bilmiyorum.
Oyuna yeni başlayacağım tavsiye eder misiniz?
Oyun muazzam tabii ki tavsiye ederim. İskandinav mitolojisine ilgin varsa çok daha iyi.

Geri
Yukarı