Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Animus Projesinin yayımladığı ücretli yamayı kullanıyorum. Daha Ragnarok kısmına gelmedim. Jotunheim kısmındayım. O yüzden ragnarök de yama var mı bilmiyorum.

Oyun muazzam tabii ki tavsiye ederim. İskandinav mitolojisine ilgin varsa çok daha iyi.
yamayı bizimle paylaşırsanız bizlerde bu deneyimi yaşamaktan mutluluk duyarız :)

Animus Projesi faaliyetlerini sonlandırdı ama yamaları güncelleyeceklerdir. Yamaları da paylaşılamıyor diye biliyorum, oyun firmalarının yüzünden uğraştığımız işlere bak.

Far Cry 6 için yine para ödemeniz gerekecek galiba hocam. Çünkü Türkçe çevirisini Anonymous Çeviri ekibi yaptı ve ücretsiz yaması yok diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.
Sinnerclown çeviriyi sanırım duymadın makine çeviri ama piyasadaki parayla abonelik yapanlara inat çeviri yayınlıyolar Far Cry 6 mevcut.

Sinnerclown çeviriyi sanırım duymadın makine çeviri ama piyasadaki parayla abonelik yapanlara inat çeviri yayınlıyorlar Far Cry 6 mevcut.

Hayır duymamıştım. Makine çevirileri pek iyi olmuyormuş sanırsam bu ekibin çevirileri iyi mi? Birkaç oynamak istediğim oyunun çevirileri varmış sitelerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı