Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Videodakinin aynısını yaptım direkt güncelleme geldi inşallah sıkıntı olmaz. Hala indiriyor.

Videodakinin aynısını yaptım direkt güncelleme geldi inşallah sıkıntı olmaz. Hala indiriyor.
Oldu, atan arkadaşa teşekkürler. Bu arada herhangi bir güvenlik problemi görmedim. İsteyen indirebilir.

Son düzenleme:

Oldu, atan arkadaşa teşekkürler. Bu arada herhangi bir güvenlik problemi görmedim. İsteyen indirebilir.

Kaspersky yamaya uyarı veriyor ben birkaç yama yapmıştım onlarda olmadı bu yamada direkt uyarı verdi.

Son düzenleme:
animus noldu fos oldu :D şöyle bi konuya bakayım dedim de gerek kalmamış ne güzel çalışıyorsa o yama süper arkadaşlar. animusun ki 2 ayı geçti böyle olacağını biliyordum yayınlamazlar yayınlayamazlar yediler milleti yok ay sonu yok bilmem ne diye

Bu çeviri konunun başında zaten paylaşılmıştı bazı arkadaşlar yeniymiş gibi neden tepki veriyor anlamıyorum. Konuya düzgün bakmadılar galiba. Bütün bilgisayarlarda çalışmıyor bu çeviri. Tekrar deneyeyim dedim belki 1.5.3 ile düzelmiştir diye yine aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocalarım bu yama şu an bende 1.5.3'te de çalışıyor ama laptoplarda olmuyormuş, bilginize.

Sıkıntı duyduğum konu var elinde olan bu konu içinde mesaj da atıyorlar fakat tık yok yani 20 TL gibi bir rakama almışlar sanki dünyanın parası 1.5.2 geldi oyun için güncelleme halen eski versiyonu bozulmadan çalıştığını dile getirdiler maalesef herkes bir olmuyor ne yazık ki ( bu arada oynuyorum hocam ya gerek kalmadı zaten çıksın indirmicem ben o kadar kinliyim yani ) 😁😁

Sıkıntı duyduğum konu var elinde olan bu konu içinde mesaj da atıyorlar fakat tık yok yani 20 TL gibi bir rakama almışlar sanki dünyanın parası 1.5.2 geldi oyun için güncelleme halen eski versiyonu bozulmadan çalıştığını dile getirdiler maalesef herkes bir olmuyor ne yazık ki ( bu arada oynuyorum hocam ya gerek kalmadı zaten çıksın indirmicem ben o kadar kinliyim yani )

Tanıdığım var son sürüm yaması mevcut paylaşmadı bana.

Geri
Yukarı