Oyun Assassin's Creed Valhalla 62 TL (Voidu)

Hocam yamayla alakalı bir virüs olduğunu düşünmüyorum, sürücü yazıyor ancak bir bilgim yok. Kendimde kullandım kullanan fazlasıyla kişi de vardı, yine de daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Hocam video linkinden mi indirdiniz yamayı?

Hocam yamayla alakalı bir virüs olduğunu düşünmüyorum, sürücü yazıyor ancak bir bilgim yok. Kendimde kullandım kullanan fazlasıyla kişi de vardı, yine de daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Hocam video linkinden mi indirdiniz yamayı?
Evet, ama makine çevirinin kendi discord linkinden indiriğimde de aynı uyarıyı verdi.

İndirim kodlarını indirim kuponu kısmına yazınca kupon kodu bulunamadı diyor. Hediye kartı kodu yerine yazdığımda ise hediye kartınız daha önce kullanıldı diyor. Tek bende mi öyle?

60 TL için çok iyi fiyat demek lazım adil olursak. Yamaya gelince virüslü yazılım veya siteler genelde önden denenmiş olup av programlarına da güncelleme olarak yollanır. Yani virüs tanıması için daha önce karşılaşmış ve son kullanıcıya öğenin veya sitenin zararlı olup olmadığını göstermesi gerekir. Bazı yazılımlar ya tam olarak erişelemediğinden ya da ne olduğu tanımlanamadığından virüslü olabilir şeklinde damga yer. Finalde indireceğim yerin güvenilir olmasına kalır iş.

Geri
Yukarı