Oyun Assassin's Creed Valhalla 79 TL

Eninde sonunda hepsi Steam'e geri dönecek. EA döndü, Activision döndü. Ubisoft'ta dönecek. PC'de oyun pazarı= Steam hâla. İnsanlar inceleme, oynanış süresi, fiyat, çıkış tarihi her şeye hâla Steam'den bakıyor. Yani adamların geri dönmesi oldukça normal bir durum. Hatta Epic ile anlaşmaları yüzünden geç bile kaldılar. Eminim AC Valhalla PC'de çok daha fazla satardı Epic ile anlaşmalı olmasaydı Ubisoft.

Ubisoft uygulamasıda kötü.

Ubisoft uygulamasıda kötü.
Epic'ten kat ve kat daha iyi. @Bellatrixx PC'de pazarın Steam üzerinden döndüğünü düşünürsek gayet de gelir hocam. %30 komisyon alsa bile daha fazla satacağı için kârlı olurlar. AC Odyssey Steam'de 115 bin civarı incelemeye sahip. Bu sayılara çoğu yılın oyunu dediğimiz oyunlar bile sahip olamıyor. Diğer yanda AC Valhalla ve fiyatı var. Ne bir topluluk ne bir inceleme hiç bir şey yok. Bunları kendileri hazırlamıyorlar ve hazır sunan yere de satmıyorlar.

Epic'ten kat ve kat daha iyi. @Bellatrixx PC'de pazarın Steam üzerinden döndüğünü düşünürsek gayet de gelir hocam. %30 komisyon alsa bile daha fazla satacağı için kârlı olurlar. AC Odyssey Steam'de 115 bin civarı incelemeye sahip. Bu sayılara çoğu yılın oyunu dediğimiz oyunlar bile sahip olamıyor. Diğer yanda AC Valhalla ve fiyatı var. Ne bir topluluk ne bir inceleme hiçbir şey yok. Bunları kendileri hazırlamıyorlar ve hazır sunan yere de satmıyorlar.

Umarım gelir. Ben de oyunlarımı tek bir yerde toplamayı seven bir insanım. Maalesef Ubisoft oyunlarını da sevdiğim için 2 ayrı kütüphane oluşturmak zorunda kalıyorum. Ama dediğim gibi ben Ubisoft'un bu düzene alıştığını düşünüyorum. Biz de alıştık. İlk zamanlar ben de gelir mi acaba diye tereddüt ederken şu an alıp geçiyorum.

Umarım gelir. Ben de oyunlarımı tek bir yerde toplamayı seven bir insanım. Maalesef Ubisoft oyunlarını da sevdiğim için 2 ayrı kütüphane oluşturmak zorunda kalıyorum. Ama dediğim gibi ben Ubisoft'un bu düzene alıştığını düşünüyorum. Biz de alıştık. İlk zamanlar ben de gelir mi acaba diye tereddüt ederken şu an alıp geçiyorum.
Hocam açık konuşmak gerekirse neyseki sizin gibi düşünen az insan var. Emin olun sırf viking teması ile ilgili sanat tasarımı yapıp toplulukta paylaşmak için bile Steam'den tekrar alan olacaktır. Ubisoft Launcher'un çoğu zaman hatalı çalışması, Epic'in dandik olması gibi sebeplerde var dediğim gibi.

Hocam açık konuşmak gerekirse neyse ki sizin gibi düşünen az insan var. Emin olun sırf viking teması ile ilgili sanat tasarımı yapıp toplulukta paylaşmak için bile Steam'den tekrar alan olacaktır. Ubisoft Launcher'un çoğu zaman hatalı çalışması, Epic'in dandik olması gibi sebeplerde var dediğim gibi.

Evet bu yönden düşünmemiştim. Bazıları bu topluluk ve kütüphane işini gerçekten çok abartıyor.

Comple Edition 195 TL'ye alayım mı arkadaşlar yoksa sonbahar kış indirimlerini mi bekleyeyim kur güncellemeleri durumunda bu fiyatlara düşer mi bundan sonra?

Açıkçası bana Dawn of Ragnarok sürümünü almak daha mantıklı geliyor. Diğer DLC'ler pek parasını haketmiyor gibi. Fiyatların artacağını düşünmüyorum ama bunun altına da düşmez.

Açıkçası bana Dawn of Ragnarok sürümünü almak daha mantıklı geliyor. Diğer DLC'ler pek parasını haketmiyor gibi. Fiyatlların artacağını düşünmüyorum ama bunun altına da düşmez.
Şahsen benim içinde sıra
AC Valhalla Siege of Paris> AC Valhalla> Dawn of Ragnarok> Wrath of Druids.
Druids DLC'si gerçekten sıkıcı fakat Siege of Paris bence oldukça keyifli. Dawn of Ragnarok ise tamamen God of War olayım, AC Valhalla olayım, Tanrısal özellikli fantastik oyun yapayım derken çok çorba gelmişti bana. Ha tabi bir de AC Origins uzunluğunda(40 saat) olacağı için 180TL(Season Pass ile aynı fiyat ve yurt dışında oyun 60 dolar DLC 40 dolar) fiyat biçmişlerdi. Ben 180TL yerine indirim ile 90TL'ye almıştım ve tüm başarılarla birlikte %100 yapmam 15 saat sürmüştü.
Not: Siege of Paris ise 8-9 saat sürmüştü.

Şahsen benim içinde sıra
AC Valhalla Siege of Paris> AC Valhalla> Dawn of Ragnarok> Wrath of Druids.
Druids DLC'si gerçekten sıkıcı fakat Siege of Paris bence oldukça keyifli. Dawn of Ragnarok ise tamamen God of War olayım, AC Valhalla olayım, Tanrısal özellikli fantastik oyun yapayım derken çok çorba gelmişti bana. Ha tabii bir de AC Origins uzunluğunda(40 saat) olacağı için 180TL(Season Pass ile aynı fiyat ve yurt dışında oyun 60 dolar DLC 40 dolar) fiyat biçmişlerdi. Ben 180TL yerine indirim ile 90TL'ye almıştım ve tüm başarılarla birlikte %100 yapmam 15 saat sürmüştü.
Not: Siege of Paris ise 8-9 saat sürmüştü.

Ben dolandırılmışım o zaman 40 saat kadar sürüyor demişlerdi 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı