Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

@Odyofil hocam oynamıştı sanırım. O gereken açıklamayı yapar.
Oynadım, hatta bu gün maceram bitti. Toplam 110 saat sürdü.

110TL ye kesinlikle alınır. Sadece ana görev gitsen bile 40 saatlik bir oynanış sunuyor. Ayrıca bulduğun setler güzel. Çok çabalarsanız Thor setine bile kavuşabiliyorsunuz...

20201224180750.jpg

Uzun aradan sonra soluksuz oynayıp bitirdiğim tek AC oyunu oldu, hikayesiyle ortamıyla gerçekten harika

Alınmaz, çıktığı gün oynamaya başladım, bitirdim. Klasik Bugisoft etkinlikleriyle dolu boş bir oyun. Odyssey'den farkı yok. Bugisoft'un son 5 senede çıkan hiç bir oyunu fiyatını hak etmiyor.
Bugisoft önce AC sonra Far Cry, sonra WD'yi öldürdü...
Activision kanadında CoD'da Modern Warfare dışında düzgün seri kalmadı.
Bu işi para için yapmayan çok az stüdyo kaldı... Treyarch'ı bile kaybettik.

Alınmaz, çıktığı gün oynamaya başladım, bitirdim. Klasik Bugisoft etkinlikleriyle dolu boş bir oyun. Odyssey'den farkı yok. Bugisoft'un son 5 senede çıkan hiç bir oyunu fiyatını hak etmiyor.
Hikaye muazzam değil miydi :D Özellikle Basim ve açıkta bırakılan olayı, kesin sonraki oyunda değinilecek. The Fatherin olayı da çok saçma, ayrıca o görevden sonra bug yaşanıyor. Fast travel atamıyorsunuz... Bu gün bitirdim oyunu çekmediğim dert kalmadı. İyi ki bitti diyip Paris DLC sini beklemeye koyuluyorum.

Odyssey ile karşılaştırmanız yanlış bence, yan görevler açısından iki oyunda birbirinden çok farklı.

Hikaye muazzam değil miydi :D Özellikle Basim ve açıkta bırakılan olayı, kesin sonraki oyunda değinilecek. The Fatherin olayı da çok saçma, ayrıca o görevden sonra bug yaşanıyor. Fast travel atamıyorsunuz... Bu gün bitirdim oyunu çekmediğim dert kalmadı. İyi ki bitti diyip Paris DLC sini beklemeye koyuluyorum.
Hikaye ortalama üstüydü AC'ye göre. Onun dışında ben raid sistemi dışında Odyssey ile arasında fark göremedim. 110 lira ile alınabilir fakat konsoldaki 469 lira fiyat etiketini hak etmiyor açıkçası.

Geri
Yukarı